Jiems tai pavyko! Šios žvaigždės atsikratė nereikalingų kilogramų

Šioms garsenybėms pavyko stipriai sulieknėti / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-15 18:21
Lieknėjimas – sunkus darbas, tačiau šios įžymybės įrodė, kad sveika mityba ir sportas gali padėti pasiekti stulbinančių rezultatų. Joga, kardio treniruotės ir netgi kasdienė taurė vyno – svorio metimo ritualai buvo įvairūs. Viena aišku, nebūtina savęs kankinti alinančiomis dietomis, kad jaustumeis ir atrodytum gerai.

Filmų „Nevykėliai po priedanga“ ir „Volstryto vilkas“ žvaigždė Jonah Hillas metų metus kovoja su antsvoriu. Aktoriui sunku atrasti mitybos planą, kurio galėtų laikytis ilgą laiką, todėl jo svoris šokinėja tarytum yo-yo žaisliukas. Vis dėlto jau daugiau nei metus Jonah gali džiaugtis krintančiu, o ne augančiu svoriu. Belieka tikėtis, kad jam pavyks išlaikyti formą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aktorius Timothy Spallas, daugeliui geriau žinomas kaip Piteris Trumpulis iš populiarių filmų apie Harį Poterį serijos, Venecijos filmų festivalyje pasirodė gerokai sulieknėjęs. 59-erių metų kino žvaigždė, kuriam prieš dvidešimt vienerius metus buvo diagnozuota leukemija, liauną figūrą įgijo sveikai maitindamasis. Timothy teigia, kad svoris sėkmingai ėmė kristi dar 2014-aisiais, kai atsisakė alkoholinių gėrimų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aktorė Mo‘Nique atsikratė netgi 45-erių kilogramų tiesiog šokdama. Šokių treniruotės, kuriose aktorė lankosi keturis kartus per savaitę, iš tiesų drastiškai pakeitė žvaigždės figūrą. Aktorė teigia, kad būtent šokiai leidžia jai pasijausti tokiai laisvai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

TV laidos „Tikrosios Naujojo Džersio namų šeimininkės“ žvaigždė Teresa Giudice, kuri kalėjime praleido vienuolika mėnesių, į laisvę išėjo džiaugdamasi liauna figūra. Moteris teigia, kad labiausiai prie drastiškų kūno formų pasikeitimo prisidėjo net ir nelaisvėje praktikuota joga. Anot Teresos, ji jogos treniruotes lanko net kelis kartus per savaitę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aktorė Kate Upton, geriausiai žinoma kaip filmo „Kita moteris“ žvaigždė, taip pat gali džiaugtis liauna, tačiau sportiška figūra. Jos puikaus kūno paslaptis – asmeninio trenerio Beno Bruno priežiūra. Su juo aktorė dirba net šešis kartus per savaitę. K.Upton daugiausiai dėmesio skiria kūno stiprinimui. Taip pat ji teigia, jog dievina tai, kokius pokyčius išgyveno jos kūnas ir kokia stipri po treniruočių jaučiasi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aktorė Gabourey Sidibe serialų mėgėjams yra geriausiai pažįstama iš populiaraus TV šou „Amerikietiška siaubo istorija“. Ji atsikratė netgi 23-jų kilogramų ir savo patirtį aprašė autobiografijoje „Tai tik mano veidas: Pasistenk nespoksoti“. Knyga bus išleista 2017-ųjų gegužę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Britų kino aktorė Emma Thompson, filmų apie Harį Poterį ir juostos „Auklė Makfi“ žvaigždė, taip pat stulbina pasikeitusia figūra. Moteris teigia, kad jos suknelės sumažėjo netgi dviem dydžiais. Emma juokiasi, kad už tai ji turi dėkoti asmeninei trenerei Louise Parker ir... kasdienei taurei vyno! Mažos nuodėmės padėjo jai atsikratyti nereikalingų kilogramų ir suderinti įpročius su sveika mityba.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dainininkę Fantasia atsikratyti nereikalingų kilogramų paskatino netektis šeimoje. Netekusi mylimos senelės, kuri mirė nuo infarkto, Fantasia ėmė kreipti dėmesį į tai, ką deda į burną. Moteris atsikratė devynių kilogramų, kai pradėjo riebią mėsą keisti liesa, į savo mitybą įtraukė daugiau jūros gėrybių ir daržovių. Žinoma, prisidėjo ir sportas – Fantasia sveiką mitybą suderino su jogos ir kardio treniruotėmis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai