Ji24.lt portale – tiesioginis 3 valandų seminaras mamoms su Egle Skrolyte

Eglė Skrolytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Spalio 15 dieną (trečiadienį) kviečiame prisijungti prie unikalios premjeros Lietuvoje – internetinės „Mamyčių TV“ transliacijos nuo 10 iki 13 valandos!

Kas tai bus? Analogų neturintis internetinis seminaras-laida, kurią ves TV3 laidos „Mamyčių klubas“ kūrėja ir vedėja Eglė Skrolytė. Laida truks tris valandas, jos metus bus aptariamos įvairios mamoms svarbios bei įdomios temos. Tiesioginio eterio metu jūs galėsite iškart paklausti specialistų jums rūpimų klausimų, vyks įvairūs mokymai, testavimai ir, žinoma, konkursai, kuriuose prizus galėsite laimėti tiesiog per pusvalandį! 

Pirmosios laidos tema – „Pirmieji metai: viskas pirmą kartą“, todėl kalbėsime įvairiausiomis temomis, kurios aktualios būsimoms ir esamoms mamos.

Jau dabar portale mamyciuklubas.lt galite specialistams pateikti jums rūpimų klausimų ir gauti į juos atsakymus!

LAIDOS TEMOS:

10.00 val. Pilvo diegliukai

Kūdikis. / Shutterstock nuotr.

Jos metu kineziterapeutė Simona Burbaitė mokys, kaip atlikti pilvo skausmus mažinantį masažą kūdikiams, o gydytoja neonatologė Rūta Taminskienė paaiškins, kodėl jie kyla ir kaip su jais kovoti. Taip pat sužinosime, ką turi valgyti mama.

Vežimėlis iš sauskelnių. Kartu išmoksime paruošti puikią krikštynų ar palankynų dovaną – vežimėlį iš... sauskelnių. Tai, pasirodo, galima lengvai padaryti ir namuose pačioms.

Pirmasis gimtadienis. Pirmoji laida – tai lyg pirmasis gimtadienis. Viso tiesioginio eterio metu kartu su dekoratore kalbėsime, kaip dekoruoti, organizuoti ir smagiai atšvęsti pirmąjį vaiko gimtadienį. 

10.55 val. Pirmieji mažylio gėrimai 

Mamyčių klubo portalo redaktorė pristatys apklausos „Kiek buteliukų reikia pirmaisiais gyvenimo metais?“ rezultatus, o mamos dalysis patirtimi, kaip sekasi įkalbinti mažuosius gerti, kiek kartų keičia buteliukus ir net kokios juokingos istorijos nutinka su jais!

Kokie šaukštai tinkamiausi vaikams? Vienas žymiausių pirmųjų metų pokyčių – tikro maisto ragavimas, o tai daryti būtina patogiu šaukšteliu. Kaip ir kokį jį išsirinkti? 

11.20 val. Pirmoji košė 

Kūdikis. / Shutterstock nuotr.

Mitybos specialistė Liucija Berniukevičiūtė atsakys į jūsų užduotus klausimus, patars kaip maitinti pirmąją košę.

Sveika mityba. Ką reikia valgyti, kad vaikas būtų sveikas, o žarnyno veikla būtų stabili. 

12.00 val. virškinimo ir žarnyno problemos vaikams 

Vaikų ligų gydytoja Sabina Karosienė įvardys, kokie negalavimai dažniausiai puola mažylius, kaip teisingai reaguoti, kuo pasireiškia ir kaip juos gydyti.

Gaminame kokteilį kartu. Išmoksime plakti sveikuolišką kokteilį, kuris mūsų ir vaikučių organizme suveiktų lyg šluota! O be to, jis turi būti ir labai skanus.

12.35 val. Smulkioji motorika ir pirmieji žaidimai 

Kūdikis. / Shutterstock nuotr.

Ankstyvojo ugdymo specialistė Sonata Latvėnaitė patars, kaip žaisti su vaikais, kad žaidimai būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi. 

Tarp siužetų laukia žaidimai, prizai, konkursai, dovanos ir tikrai smagūs siurprizai!


Taigi būkite su Egle Skrolyte ir specialistų komanda spalio 15 dieną nuo 10 val. portale Ji24.lt!

Skaitykite daugiau