Jevgenijus Šuklinas mokė Nijolę Pareigytę-Rukaitienę irkluoti kanoją

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Jevgenijus Šuklinas / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-19 14:45
Neįtikėtinai geros fizinės formos kanojininkas Eugenijus Šuklinas ir gražuolė dainininkė, o dabar ir mama Nijolė Pareigytė-Rukaitienė atskleis, ko galima iš jų tikėtis, kai du žinomi žmonės susėda į sportinę kanoją.

Galvės ežere atsiradęs netikėtas tandemas puikiai susidorojo su sveiką gyvenseną propaguojančios laidos „Sportuok su mumis“ užduotimi. Nijolė nepabūgo su pasaulio vicečempionu irkluoti link Trakų pilies, nors po to prisipažino, kad plaukti nemoka.

Jevgenijus negailėjo komplimentų Nijolei: drąsi, graži... Vėliau jis prisipažino, kad pirmą kartą sportine kanoja plaukė su moterimi ir dar nemokančia plaukti. Sportinės kanojos nėra populiarios tarp moterų, aukšto lygio varžybose moterims net negalima startuoti, tad N.Pareigytei-Rukaitienei pasitaikė ypač reta proga išbandyti visai nemoterišką sportą poroje su pačiu geriausiu mokytoju Lietuvoje ir Europoje.

„Jaučiuosi kaip pasimatyme“, – TV3 eteryje juokaus dainininkė,  pirmą kartą gyvenime gyvai sutikusi J.Šukliną. Nijolė iš karto įvertino sportininko šypseną ir įkvepiantį nuoširdumą – ežero viduryje net uždainavo apie meilę.

Jevgenijus paruošė Nijolei staigmeną: po romantiško pasiplaukiojimo dviese, dainininkės laukė savarankiškas irklavimas. Jevgenijus nuo kranto stebėjo, ko  Nijolė išmoko. Ar pavyks N.Pareigytei-Rukaitienei iš vienvietės sportinės kanojos išlipti sausai? Žiūrėkite jau šį sekmadienį 8.30 val. per TV3.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai