Jessie J tapo panašaus šou į „X Faktorių“ nugalėtoja Kinijoje

Jessie J / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-16 21:12
Jei daugelis pastaruosius mėnesius svarstėte, kur dingo talentingoji britė, hitų „Price Tag“ ir „Domino“ atlikėja Jessie J (30), nustebsite – moteris tarsi lygiavertė varžovė grūmėsi įnirtingoje kovoje, Kinų projekte „Singer“, kuris savo konceptu yra panašus į „X Faktorių“. Sekmadienį Jessie J tapo šio muzikinio projekto nugalėtoja. Jos pasirodymą stebėjo milijonai žmonių.

Nors Jessie J teisėjavo Australijoje ir Anglijoje panašaus tipo projektuose, tačiau jai buvo leista kartu su kitais muzikos profesionalais varžytis vokalinius dalyvių gabumus išaukštinančiame konkurse Kinijoje.

Sekmadienį Jessie J pergalę iškovojo su Whitney Houston daina „I Will Always Love You“. Jausmingas ir be galo profesionalus pasirodymas Jessie J pelnė pirmosios anglų-amerikiečių kilmės moters, nugalėjusios šį konkursą, statusą.

Laimėjusi pagrindinį prizą moteris džiaugėsi sakydama, kad pastarieji mėnesiai (konkurse ji atsidūrė sausį) jai buvo labai vertingi. „Patobulėjau ir išaugau kaip atlikėja, ačiū jums visiems“, – kalbėjo Jessie J, kuri Kinijoje užsitarnavo armiją naujų gerbėjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai