Jessie J ramybės neduoda aplinkiniai: ji rašo esanti nusivylusi ir sutrikusi

Jessie J / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-23 16:25
Kaip ir nebėra abejonių, kad aktorius Channingas Tatumas (38) susitikinėja su dainininke Jessie J (30). Bet ramybės porai neduoda netaktiški aplinkiniai, lyginantys Jessie su Chaningo buvusiąja – aktore Jenna Dewan (37).

Pradžioje buvo lygiosios: komentatoriai ir tabloidų autoriai vienbalsiai konstatavo, kad nauja Tatumo mylimoji – tiesiog iš akies traukta buvusi žmona, su kuria balandį jiedu pasuko skirtingais keliais. Abi – smulkios brunetės, žaliaakės ir net vardai skamba beveik vienodai. Tik Jessie – 15 centimetrų aukštesnė ir septyneriais metais jaunesnė, nors, tiesą sakant, skirtumas nekrinta į akis. Tačiau pati situacija nemaloni: dainininkė pasiskundė tikrai nesvajojusi apie tokį dėmesį – niekas nerašo apie jos kūrybinius laimėjimus ar naujas dainas, o tik apie tai, kiek ji panaši (ar nepanaši) į savo pirmtakę ir kuri iš jų gražesnė.

Savo instagrame Jessie rašo esanti nusivylusi ir sutrikusi. Ir priduria, kad tokie tekstai gali padaryti neigiamą įtaką jaunoms merginoms. Jai pačiai prireikė nemažai laiko, kad išmoktų patogiau jaustis savo kūne. O per muziką ir šiandien stengiasi įkvėpti moteris įžvelgti savo vidinį grožį.

Jessie J / Vida Press nuotr.
Jessie J / Vida Press nuotr.
Chaningas Tatumas su žmona Jenna Dewan / „Scanpix“ nuotr.
Chaningas Tatumas su žmona Jenna Dewan / „Scanpix“ nuotr.

Sunku pasakyti, ar neseniai užsimezgęs ryšys atlaikys tokį spaudimą. Nuo spalio naująją porą keliskart matė Jessie koncertuose, kuriuos Channingas emocingai komentuoja savo instagrame. Bet dainininkei palaikymo ranką ištiesė... buvusi ponia Tatum (nors skyrybos dar nebaigtos, Jenna atsisakė sutuoktinio pavardės). Tviteryje ji kreipėsi į dainininkę, primindama, kad moterys visada turi remti viena kitą ir gyventi pasaulyje, kuriame viena kitą palaiko ir padeda tobulėti.

Jenna gali sau leisti būti kilniaširdė: jos romanas su kolega, miuziklų žvaigžde Steve’u Kazee (43), pačiame įkarštyje (ir Steve’o buvusioji – garbanota blondinė Megan Hilty (37) – visai nepanaši į ją, todėl bent čia, regis, absurdiškų ir erzinančių palyginimų pavyks išvengti). O ir su Channingu jie išsiskyrė draugiškai, net parengė bendrą skyrybų pranešimą ir jame pranešė nebesą mylinti pora. Tiesa, gali būti, jog skyrybos po devynerių santuokos metų nebus paprastos. Aktorė siekia bendros jųdviejų dukters Everly (5) globos ir... išlaikymo sau. Priežastis paprasta – Channingo turtas vertinamas maždaug 50 milijonų JAV dolerių, Jennos – tik dvidešimt. Taigi – teks dalytis, nors ir kaip Tatumas to nenori. 

Naujausi straipsniai