Jessie J per Kūčias atsidūrė ligoninėje: „Laimė, kad laiku kreipiausi į medikus“

Jessie J / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-28 12:05
Dainininkei Jessie J šių metų šventes teko sutikti ligoninėje. 32-ejų atlikėja pasakojo, kad dėl staiga užklupusių sveikatos problemų ji sunkiai girdėjo ir nepajėgė vaikščioti, tad kreipėsi į medikus.

Apie sveikatos problemas Jessie J prakalbo socialiniuose tinkluose. Moteris atskleidė, kad į medikus kreipėsi Kūčių dieną. Pasak jos, nuvykus į ligoninę jai buvo nustatyta Menjero liga, pasireiškianti staiga kylančiais galvos svaigimo priepuoliais, ūžesiu ausyse.

„Pabudau ir jaučiausi lyg būčiau kurčia, nieko negirdėjau dešine ausimi, net negalėjau eiti tiesia linija, vėliau pasidarė sunku vaikščioti apskritai. Man pasakė, kad turiu Menjero sindromą, iki tol apie jį nieko nežinojau“, – sakė ji.

Pasak medikų, nors tikroji Menjero ligos priežastis yra nežinoma, manoma, kad ją sukelia padidėjęs skysčių kiekis vidinės ausies endolimfinėje sistemoje. Dėl šios priežasties, pacientai susiduria ne tik su galvos svaigimu, bet ir besikartojančiu klausos praradimu.

Jessie J pasakojo, kad dėl laikino klausos praradimo medikai rekomendavo praleisti dieną ligoninėje.

„Aš džiaugiuosi, kad į medikus kreipiausi laiku, ir jie greitai išsiaiškino, kas man yra, skyrė tinkamų vaistų, todėl šiandien jaučiuosi daug geriau. Iš pradžių mano savijauta priminė košmarą“, – atviravo dainininkė.

Ligoninėje laiką leidusi atlikėja pasakojo, kad viešai prakalbusi apie ligą, sulaukė gausybės palaikančių žinučių.

„Pasirodo, daug žmonių kenčia nuo to. Sulaukiau gausybės savo sekėjų žinučių, kurie man davė daugybę puikių patarimų“, – sakė ji.

Atlikėja atviravo, kad nepaisant siaubingų galvos skausmų, sunkiausia jai buvo tai, jog negalėjo dainuoti.

„Dar tiek ilgai nesudainavusi nė vienos dainos nebuvau. Dabar jau galiu dainuoti ir atsikelti iš lovos. Aš labai pasiilgau dainavimo. Ačiū visiems, kurie man padėjo“, – dėkojo Jessie J.

Temos:
Aktualu Jessie J

Naujausi straipsniai