Jessicos Shy vaizdo klipo premjera: klausytojų širdis daina užkariavo dar koncertuose

Jessica Shy / Roko Jančiausko ir kadras iš klipo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-29 11:22
Jessica Shy – vis ryškiau žėrintis brangakmenis Lietuvos pop muzikoje. Dainininkė, kurios tikrasis vardas Džesika Šyvokaitė, šiandien pristato naują kūrinį ir jo vaizdo klipą.
Jau per pirmus metus Jessica Shy sugebėjo suburti didžiulę gerbėjų minią ir surinkti milijonus peržiūrų Youtube ir Spotify platformose su hitais tapusiomis dainomis „Viskas Ką Turiu“, „Stadionai“, „Rožė” ir „Taip Atsitiko“.
„Oras ir vanduo“ tai – daina apie gyvenimo pokyčius, kurie prilygsta gamtos reiškiniams.
 
„Šios stichijos yra nepavaldžios žmogui, bet abi yra gyvybiškai svarbios. Negalima išvengti jų susikirtimo, bet galima rasti balansą ir harmoniją“, – dainos mintį atskleidžia Jessica Shy.
Jessica Shy / kadras iš klipo „Oras ir vanduo“ filmavimo
Jessica Shy / kadras iš klipo „Oras ir vanduo“ filmavimo
„Labai norėjau išleisti šią dainą, kuri mus su grupe lydejo viso debiutinio turo vasara metu. Koncertuose žmonės iš visų plaučių dainavo priedainį kartu, nors niekada nebuvo girdėje šios dainos anksčiau! Po vasaros šis kūrinys man tapo itin artimas“.
 
OpenPlay komanda dar šią žiemą ruošia staigmenų visiems Jessica Shy gerbėjams, kurie laukia išskirtinių gyvų atlikėjos pasirodymų ir nekantrauja išgirsti naujausią kūrybą.
 
Įvertinkite:

Naujausi straipsniai