Jessica Shy pristato dainą „Užmerk Man Akis“: ją kūrė kartu su Justinu Jaručiu

Justinas Jarutis ir Jessica Shy / J.Suslavičiūtės, A.Leonovo ir T.Laurinavičiaus nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-04-23 09:02
Dainininkė Jessica Shy ir vėl džiugina melomanų ausis – atlikėja pristato naujausią kūrinį „Užmerk Man Akis“, kurį parašė kartu su Justinu Jaručiu.

Dainos „demo“ versija, kuria atlikėjai pasidalino instagrame, jau sulaukė šimtatūkstantinių peržiūrų ir daugybės gerbėjų palaikymo žinučių. Todėl nėra abejonių – ši daina puikiai skambės ne tik romantiškais vakarais, bet ir pakvies pajudėti kartu su draugais, rašoma pranešime spaudai.

Jausmingas Jessica Shy vokalas ir lengvas, vasariškas ritmas jau tapo vizitine atlikėjos kortele. Jessica pasakoja, jog dainos atsiradimo istorija kelia šypseną.

„Daina gimė lapkričio mėnesį, kai lango šalta ir niūru. Aš, kaip visada, vėlavau į mūsų muzikinę sesiją su Justinu, o jis, kiek supykęs, manęs laukė. Man atvykus, Justinas pradėjo groti gitara ir juokais apdainuoti mano įprotį nemadingai vėluoti: „Aš laukiu vėl ir vėl, vėluoji tu“, – su šypsena prisimena Jessica Shy.

„Aš pradėjau juoktis ir pratęsiau jo mintį: „Kaip šalta kambary, gal minus du“. Daina gimė vos per keletą valandų, nes dainavome apie tai, kas vyksta aplink mus. Pavyzdžiui, žaidžiant su žvakės liepsna, perspėjant „Nenusidegink pirštų“. Ši daina linki brangiam žmogui gero. Net jei jis išeina iš tavo gyvenimo, vistiek nenori, jog kur nors „nudegtų“ ar būtų įskaudintas“, – priduria ji. 

Dainininkę Jessicą Shy garsina ne tik milijoninės jos dainų perklausos „Youtube“ ir „Spotify“. Šiais metais talentinga atlikėja ir dainų rašytoja buvo nominuota M.A.M.A metų proveržio kategorijoje.

Jessica Shy ne tik kuria dainas studijoje ir dirba su kitais žinomais scenos vardais, tokiais kaip Justinas Jarutis, Jovani, bet ir intensyviai ruošia savo atnaujintą koncertinę programą. Taip pat, greitu metu „OpenPlay“ komanda žada paskelbti Jessica Shy koncertinį turą po Lietuvą.

Naujausi straipsniai