Jessica Alba pasirodė po gimdymo – atrodo stulbinančiai

Jessica Alba / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-04 18:38
Berniuką Naujųjų metų išvakarėse pagimdžiusi aktorė Jessica Alba netruko atsigauti po gimdymo. Moteris pasidalijo nuotrauka ir gerbėjus pamalonino savo įkvepiančia išvaizda.

JAV aktorė Jessica Alba visai neseniai su vyru Cashu Warrenu susilaukė sūnaus. Berniukas pasaulį išvydo prieš pat Naujuosius metus. Turėjęs gimti kiek vėliau mažylis nusprendė pradžiuginti mamą ir tėtę gruodžio 31 d.

Jessica Alba ir Cashas Warrenas sūnų pavadino Hayes. Abu jo nuotraukas paviešino socialinėje erdvėje ir skyrė kūdikiui švelniausius žodžius.

Gražuolė aktorė netruko atsigauti po gimdymo. Praėjus keletui dienų po sūnaus atėjimo į šį pasaulį ji savo „Instagram“ paskyroje paviešino nuotrauką, šalia kurios užrašė: „Karštas dušas ir šiek tiek makiažo, kad ir vėl jausčiausi tarsi žmogus.“ Moteris sulaukė nesuskaičiuojamos galybės komplimentų. Jos grožis – kerintis.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Jessia Alba ir Cashas Warrenas drauge jau kiek daugiau, nei dešimtmetį. Jie susipažino filmaviomo aikštelėje ir vėliau susituokė. Kartu jie augina dvi dukteris ir sūnų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai