Jeronimas Milius tikisi, kad „Roko naktys“ bus festivalis „be priemaišų“

„Soul Stealer“ / Festivalio „Roko naktys“ organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-14 16:02
Jau šį savaitgalį Zarasuose, ežero saloje atgims legendinis festivalis „Roko naktys“. Tokio įvykio nekantriai laukia ir garsieji Lietuvos rokeriai, kurių vokalai ir gitaros netrukus susitiks ant scenos, o užkulisiuose bus proga apsikabinti su bendražygiais iš viso pasaulio.

Šiuo metu albumo įrašams atsidėję rokeriai „Rebelheart“ nekantrauja šokti į autobusiuką ir lėkti į Zarasus. „Mums, roko muzikantams, šis festivalis ya labai svarbus ir reikalingas. Jis turi įvykti. Gera, kai vienos minties žmonės susirenka vienoje vietoje. Mums kiekvienas susitikimas su tokia publika yra ir pasirodymas, ir įvertinimas“, – kalba „Rebelheart“ narys Regimantas Turūta, užsimindamas, kad „Roko naktyse“ galbūt atliks ir naujojo albumo kūrinių.

„Soul Stealer“ lyderis Jeronimas Milius irgi turi sentimentų atgimstančioms „Roko naktims“. „Aš manau, kad visi, šiemet važiuojantys į „Roknaktes“, tikisi, kad tai bus senas geras roko festas be priemaišų“, – sako J.Milius.

Muzikantai neteikia didelės reikšmės faktui, kad iš pradžių festivalis buvo planuojamas Varėnoje, bet šį mėnesį organizatorių sprendimu jis perkeltas ten, kur vyko keletą pastarųjų metų – į Zarasus. „Man „Roko naktų“ namai šiaip jau yra prie Platelių, mat ten dar nuo festivalio atsiradimo važiuodavome švęsti ir pirmąkart grojome didžiojoje scenoje Lietuvos „open air'e“. O Zarasai – irgi gerai, jau žinome, kur važiuoti ir kur maudytis“, – su šypsena kalba J.Milius.

Organizatorių nuotrauka
Organizatorių nuotrauka

Daugelyje Vakarų festivalių groję „Rebelheart“ vyrai lietuviškų „Roko naktų“ laukia kaip gero „klasiokų“ susitikimo. „Labai smagu susitikti su kolegomis, pasižiūrėti, kokiomis mintimis jie gyvena scenoje, prisiminti senus gerus laikus už scenos“, – sako Regimantas.

Muzikantui „Roko naktyse“ būtų įdomu susitikti ir su buvusiu „Iron Maiden“ vokalistu Blaze‘u Bayley, kuris savo laiku britų heavy metal scenoje pakeitė Bruce’ą Dickinsoną. „Kitados Vilniaus Sporto rūmuose mes esame susidūrę ir su B.Dickinsonu. Faina susipažinti su tokiais atlikėjais, juk mūsų sceninė patirtis užaugo ant jų muzikos“, – kalba „Rebelheart“ bosistas.

B.Bayley naktį iš penktadienio į šeštadienį Zarasuose žada atlikti ir senų gerų „Iron Maiden“ gabalų, ir naujų kūrinių iš savo albumo „The Sountracks of My Life“. Publikai Blaze‘as ketina pasirodyti blaivas, bet po koncerto su savo roko broliais mielai išgers lietuviško alaus.

Festivalis prasideda jau šį penktadienį, vartai atidaromi 9 val. ryto. Rugpjūčio 15 -16 dienomis Zaraso saloje taip pat pasirodys:  „Breed 77“, „Elephants from Neptune“, „Minor Modesty“, „Laime Pilniga“, „Katedra“, BIX, „Siela“, SBS, „Eluveitie“, „Thundertale“ ir daugelis kitų. Organizatoriai primena, kad į festivalį Zarasuose naudinga vykti traukiniu – su „Roko naktų“ bilietu taikoma 50 procentų nuolaida.

Autobusu nuo Turmanto iki Zarasų taip pat galima vykti 50 proc. pigiau. Daugiau informacijos – oficialiame infocentre 118. Pasiskambinę telefonu 118 (skambučio kaina – 1,50 Lt/min.) „Roko naktų“ bilietus galėsite įsigyti net su 20 proc. nuolaida! Dėmesio – penktadienį festivalio bilietai brangs!

Organizatorių nuotrauka
Organizatorių nuotrauka

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai