Jennifer Lopez – žvaigždė, kurios figūra paneigia skaičius pase

Jennifer Lopez, Žmonės.lt fotomontažas / Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šokėja, aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez (47) atrodo tarsi dvidešimtmetė. Moteris kaitina kraują savo išvaizda, o jos stilius žavi viso pasaulio paaugles. Žvaigždės statusą paskutinį kartą J.Lo patvirtino lankydamasi Dominikos Respublikoje, kur vos išlipusi iš lėktuvo sulaukė gerbėjų susižavėjimo šūksnių.

Atvykusi iš JAV garsenybė dėvėjo trumpą baltą suknelę ir aukštakulnius. Ištreniruotos kojos ir plokščias pilvukas pelnė jai užsienio žiniasklaidos komplimentus. Naujausią J.Lo nuotrauką galite pamatyti ČIA.

Ką ji valgo?

J. Lopez dietą sudaro produktai, turintys daug proteinų. Kiekvieną rytą ji išgeria proteinų kokteilį, suteikiantį energijos. Pietums gražuolė dažnai smaguriauja žuvies patiekalais, o prieš savo muzikinius pasirodymus neatsisako sushi, kurie moters neapsunkina ir ji jaučiasi galinti lipti į sceną.

J. Lopez neslepia, kad išlaikyti fomas – nelengva užduotis. Svarbiausia valgyti tiek, kad užtektų energijos ir tokius produktus, kurie padėtų organizmą aprūpinti būtinomis medžiagomis.

Kokiu sportu užsiima?

Moteris sportuoja su keliais skirtingais treneriais. Praktikuoja boksą, lanko aerobinius užsiėmimus.

„Kai išmoksti kažką labai gerai dalyti, įvaldai tam tikrą techniką, nesinori sustoti. Boksu susidomėjau besifilmuoda kino juostoje „Pinigų traukinys" („Money Train“ ir nuo to laiko niekur nepaleidau šios sporto šakos. Tai man padėjo išlikti atletiška visą gyvenimą“, – užsienio žiniasklaidai yra atviravusi J. Lo.

Jennifer Lopez / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Kaip ji mąsto?

Pagrindinė J. Lopez taisyklė – negalvoti, jog po kelerių metų galėsi daryti tą patį, ką darai dabar. Moteris sakosi išbandžiusi taip giriamą kolegės Gwyneth Paltrow trenerę Tracy Anderson. Sportuodama su ja J. Lo iš pradžių priaugo daug svorio, tačiau jis buvo reikalingas dailiems raumenukams susiformuoti, kuriuos vėliau ji išryškino. Nors tada ir atrodė, kad geriau būtų išbandyti greitą efektą suteikiančią dietą, tačiau J. Lo atsispyrė pagundai.

J. Lopez teigimu, nereikia galvoti vien apie šiandieną, priešingai... Investicija į ateitį, kad ir susijusi su dailia figūra... Viuomet atsiperka.

47-ojo Jennifer Lopez gimtadienio vakarėlis (6 nuotr.)
Jennifer Lopez serialo „Shades of Blue“ filmavimuose (14 nuotr.)
+8
Jennifer Lopez koncertas Majamyje (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau