Jennifer Lopez: „Vyras gali vėluoti ir tai priimtina, bet jei pavėluočiau aš, tai jau būčiau diva“

Jennifer Lopez ir kitos garsios televizijos aktorės ant žurnalo „The Hollywood Reporter“ viršelio / „The Hollywood Reporter“/Ruven Afanador nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-22 17:25
Jennifer Lopez ir kitos garsios televizijos aktorės papuošė naują žurnalo „The Hollywood Reporter“ numerį ir pasisakė apie Holivude taikomus dvigubus standartus.

Jennifer Lopez, kuri be aktyvios koncertinės veiklos dar ir vaidina kriminaliniame seriale „Shades of Blue“, yra įsitikinusi, kad Holivude pernelyg dažnai ir be reikalo sėkmingoms moterims klijuojamos divos – arogantiškos, pasipūtusios ir save aukščiau visų keliančios žvaigždės – etiketės.

„Visada stebėjausi, kad moterys turi elgtis žymiau gražiau ir mandagiau nei vyrai. Stebėdavausi, kaip vyras gali vėluoti ar konfliktuoti su komanda ir tai būdavo absoliučiai priimtina, kai tuo tarpu jeigu aš pasirodyčiau 15 minučių vėliau, būčiau išpeikta, privalėčiau atsiprašinėti ir teisintis, dėl ko pavėlavau, – sakė aktorė ir dainininkė. – Man buvo prilipdyta divos pravardė, ko, manau, niekada nenusipelniau, nes visada buvau daug dirbanti, nevėluojanti ir daranti tai, ką reikia padaryti, o gauni tokią pravardę už tai, kad sulaukei sėkmės...“

„Kartais aš jausdavausi negalinti išreikšti savo nuomonės, ypač dėl to, kad tam tikri režisieriai ir vyrukų klubas, kurį jie yra subūrę, priverčia tave jaustis kaip nieko negalinčią pasakyti, – su kuo yra susidūrusi, prisiminė Jennifer Lopez. – Ir matai, kaip tai kartojasi vėl, ir vėl, ir vėl. Lyg aš neturėčiau teisės turėti tam tikros nuomonės arba negalėčiau būti dėl kažko labai užsidegusi – tada jie sako „Dieve, ji tokia sudėtinga“. Tikrai? Aš sudėtinga dėl to, kad man rūpi (tai, ką darau)?“

Jennifer Lopez žurnalo „The Hollywood Reporter“ viršeliui pozavo kartu su aktorėmis Sarah Paulson, Kirsten Dunst, Kerry Washington, Julianna Margulies, Constance Zimmer ir Regina King, vaidinančiomis šiuo metu populiariuose televizijos serialuose.

„The Hollywood Reporter“/Ruven Afanador nuotr.
„The Hollywood Reporter“/Ruven Afanador nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai