Jennifer Lopez vaizdo klipe „Ain't Your Mama“ ragina atsibusti vyrų užguitas moteris

Jennifer Lopez vaizdo klipe „Ain't Your Mama“ / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-07 08:51
Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez (46 m.) penktadienį pristatė savo vaizdo klipą „Ain't Your Mama“, kuriame persikūnijo į moteris iš skirtingų laikmečių.

Vaizdo klipe Jennifer Lopez vaidina moteris iš skirtingų laikmečių – nuo šeštojo dešimtmečio iki šių dienų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jennifer Lopez nežada tekėti už savo berniuko-žaisliuko Caspero Smarto

Jas vaidindama Jennifer Lopez vilkėjo vintažiniais drabužiais, sukurtais būtent tuo metu: tobula namų šeimininkė iš šeštojo dešimtmečio vilki dizainerio Jameso Galanoso suknelę ir avi „Sophia Webster“ bateliais, septintojo dešimtmečio sekretorė pasipuošusi „Mark Zunino“ suknele ir „Louis Vuitton“ bateliais, aštuntojo dešimtmečio fabriko darbininkė apsirengusi „Current/Elliot“ marškiniais ir „Paige“ džinsais, devintojo dešimtmečio biuro darbuotoja vilki „Thierry Mugler“ kostiumėlį bei avi „Tamara Mellon“ bateliais. O šių dienų moterį Jennifer Lopez įkūnijo vilkėdama „Naked Wardrobe“ glaustinukę ir tampres bei išskirtinio dizaino „Rihanna for Manolo Blahnik“ batus.

„Man nereikia jums sakyti, kad reikalai yra prasti. Visi žino, kad yra blogai, – vaizdo klipe į moteris kreipiasi Jennifer Lopez. – Priimamos kaip savaime suprantama, ignoruojamos, nepastebėtos, neįvertintos – damos, mes turime labai didelę problemą. Pirmiausia jums reikia supykti. Žinote ką, užlipkite ant kėdės, nueikite prie lango, atidarykite duris, iškiškite galvą ir sušukite: aš ne tavo mama.“

Jennifer Lopez singlo „Ain't Your Mama“ viršelis
Jennifer Lopez singlo „Ain't Your Mama“ viršelis

Žmonės.lt primena, kad naujosios Jennifer Lopez dainos premjera įvyko prieš mėnesį per muzikinio šou „American Idol“, kurio viena iš teisėjų ji buvo, finalą. Šią dainą parašė hito „All About That Bass“ autorė ir atlikėja Meghan Trainor.

Jennifer Lopez singlo „Ain't Your Mama“ viršelis
Jennifer Lopez singlo „Ain't Your Mama“ viršelis
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai