Jennifer Lopez vaidmuo juostoje „Aferistės“: ne už viską filme jai buvo sumokėta

Jennifer Lopez filme „Aferistės“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-15 11:30
Kriminalinė drama, kupina kandaus humoro ir didžiausių žvaigždžių – būtent taip būtų galima apibūdinti juostą „Aferistės“. Jennifer Lopez, Cardi B, Lizzo, Usheris – tik dalis garsenybių, kurios pasitelkė savo žavesį įtraukiančioje juostoje.

Filme „Aferistės“ atskleidžiama populiariame Niujorko klube pasirodančių šokėjų istorija. Pagrindinė herojė – Ramona (akt. J.Lopez) – visoms kitoms šokėjoms yra tarsi mama. Ilgiausiai dirbanti Ramona mato neteisybę – ją, kaip ir kitas moteris, be galo erzina turtuoliai klientai. Šokėjos įsitikinusios, kad turtuoliai Volstryto vilkai yra kalti dėl visų jų nelaimių, o ypatingai – dėl nepritekliaus. Neapsikentusios jos parengia planą ir slapta pradeda švarinti savo klientų kišenes. 

Tačiau nors iš pradžių viskas atrodo puiku, o šokėjos įsitikinusios, kad jų slaptu planu nesusidomės policija, istorija netrukus pasisuka nenumatyta linkme. Drąsūs gražuolių veiksmai atneš nenumatytų pasekmių...

Netikėta „Aferisčių“ istorija iš tiesų yra paremta tikrais faktais. Filmas sukurtas pagal 2015 metais pasirodžiusį ir JAV sukrėtusį žurnalistės Jessicos Pressler straipsnį „The Hustlers at Scores“.

Jennifer Lopez filme „Aferistės“ / Kadras iš filmo
Jennifer Lopez filme „Aferistės“ / Kadras iš filmo

Ne ką mažiau įdomūs ir šio filmo užkulisiai:

  • Pagrindinė filmo žvaigždė – J. Lopez – juostoje ne tik atliko vieną įspūdingiausių savo karjeros vaidmenų, bet prie jo prisidėjo ir kaip prodiuserė. Sunku patikėti, tačiau už tai ji negavo jokio atlygio. „Darau tai, kas man patinka. Iš „Aferisčių“ negavau didžiulio atlygio – filmą prodiusavau nemokamai. Darau tai, ką noriu ir ką myliu“, – užsienio žiniasklaidai yra sakiusi ji.
  • Taip pat Jennifer ir kitoms aktorėms teko mokytis šokio judesių, jog galėtų kuo įtikinamiau pademonstruoti Niujorko šokėjų kasdienybę. Sunkios treniruotės vykdavo ne tik šokių salėje, bet ir JLo  namuose. O kad viskas vyktų sklandžiai, žavioji aktorė čia netgi buvo įsirengusi specialius stulpus...  
  • Dėl to, kad filme pasirodė Cardi B, galima dėkoti tik J. Lopez. Reperei anksčiau buvo siūlyta suvaidinti ne viename filme, tačiau ji niekuomet jokia juosta nebuvo susižavėjusi taip, kaip šia. Negana to, J. Lopez tikino, kad atsakymo „ne“ iš reperės nebūtų priėmusi. To ir neprireikė – Cardi B sutiko vaidinti „Aferistėse“ vos po vieno pokalbio su JLo.
  • Juostoje suvaidino ir garsusis atlikėjas Usheris. Tiesa, jis buvo tam pasiruošęs taip, kaip niekas kitas – dainininkas į filmavimo aikštelę atsinešė savo paties akinius nuo saulės, grandinę ant kaklo ir švarką iš 2007 metų. Vėliau režisierė Lorene Scafaria pripažino, kad prikviesti Usherį į filmą nebuvo itin sudėtinga. Kur kas sunkiau buvo jį įtikinti, kad jo plaukai juostoje atrodys gerai.
  • Nors „Aferistės“ buvo itin gerai įvertintos kritikų, filmas buvo nufilmuotas per stebėtinai trumpą laiką – vos 29 dienas. Taip pat juosta turėjo ir itin nedidelį biudžetą.

Kriminalinė drama „Aferistės“ – šeštadienį, 21.30 val. per TV3!

Naujausi straipsniai