Jennifer Lopez už 17 mln. dolerių parduoda įspūdingus rūmus – pasižvalgykite po jos namus

Jennifer Lopez namai / „Scanpix“ ir AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-04 16:00
Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez (45 m.) parduoda savo įspūdingus namus, tad šia proga galima pamatyti, kur ir kaip pastaruosius šešerius metus ji gyveno.

Ant kalvos esantis didžiulis namas su nuostabiu atsiveriančiu vaizdu į Los Andželą yra ypač prabangiame Hiden Hilso rajone, kur kaimynystėje gyvena tokios žvaigždės kaip Kim Kardashian ar Jessica Simpson. Jennifer Lopez šiuos namus parduoti nusprendė dėl to, kad jie yra atokiau nuo miesto centro, tad vien nuvykimui į darbą ji sugaišta mažiausiai valandą – tiek jai atrodo per daug, tad ji nutarė verčiau pasiieškoti namų arčiau centro.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Už įspūdingus namus, kurie net galėtų būti vadinami rūmais, Jennifer Lopez tikisi gauti 17 mln. JAV dolerių, nors pati prieš šešerius metus už juos mokėjo 8,2 mln. JAV dolerių.

Namuose yra devyni miegamieji (šeimininkų miegamasis turi atskirą terasą) ir vienuolika vonios kambarių, dvi svetainės, valgomasis. Tarp būsto privalumų yra ir privati įrašų studija, šokių ir sporto salė, baras, dvidešimties vietų kino teatras, poilsio zona bei aptarnaujančiam personalui skirti kambariai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai