Jennifer Lopez sustabdė koncertą: norėjo pasveikinti mylimąjį A. Rodriguezą

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-29 17:31
Neseniai atšventusi jubiliejų Jennifer Lopez nepamiršo ir savo išrinktojo Alexo Rodriguezo.

44-erių Alexas Rodriguezas buvo pakviestas užlipti ant scenos per patį J. Lo koncerto įkarštį. Pasirodymą Majamyje dainininkė sustabdė tam, kad įteiktų mylimajam tortą ir su gerbėjais jam padainuotų laimingos gimimo dienos. Vaizdo įrašu iš Majamio ji pasidalijo ir socialinėje erdvėje.

 

„Švenčiu su tavimi šiandieną ir kiekvieną dieną... esi vienintelis toks. Mano uraganas ir ramybė. Ačiū tau už tai, kad esi gržiausia šviesa mano gyvenime“, – šeštadienį rašė Jennifer Lopez.

 

Abu su Alexu jie gimę po liūto ženklu. Primename, kad J. Lo savo gimtadienį šventė liepos 24-ąją.

 

Jubiliejų minėjusi įžymybė norėjo, kad jos gimtadienyje dalyvautų pulkas gerų bičiulių, mylimasis ir kolegos, kad viskas būtų apsupta aukso, įmantrių valgių ir lietųsi pačio puikiausio šampano purslai. Ko jau vertas buvo didžiulis, kelių aukštų tortas bei Jennifer papuošusi mados namų „Versace“ kurta suknelė.

Tarp svečių galėjai pamatyti ir populiariuosius Ashanti bei DJ Khalid. Vakaro pabaigoje dangų, šalia Majamyje esančios prabangios vilos, nušvietė didingi fejerverkai.

Dieną prieš pat prabangų vakarėlį, J. Lo mylimasis, beisbolininkas A. Rodriguezas moteriai įteikė 140 tūkst. JAV dolerių kainuojantį raudoną „Porche“. Automobilis buvo pristatytas prie pat įžymybės durų, o jį puošė raudonas kaspinas.

Naujausi straipsniai