Jennifer Lopez nežada tekėti už savo berniuko-žaisliuko Caspero Smarto

Casperas Smartas ir Jennifer Lopez / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-30 19:50
Aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez (46 m.) naujame interviu patvirtino, kad ji tikrai neketinanti tekėti už 18 metų jaunesnio šokėjo ir choreografo Caspero Smarto (28 m.), kurį žiniasklaida praminė jos berniuku-žaisliuku.

Dalyvaudama Ellen DeGeneres laidoje Jennifer Lopez užtikrino, kad jos planuose dar vienos santuokos tikrai nėra.

„Jokių vestuvių. Nebus jokių vestuvių, tikrai“, – užtikrintai pareiškė Jennifer Lopez, kai Ellen DeGeneres paklausė, ar ji neplanuojanti ištekėti už savo draugo.

Kitame interviu žurnalui „InStyle“ Jennifer Lopez taip pat sakė nebeplanuojanti dar kartą tekėti: „Privalau būti laiminga ir viena pati. Jeigu kam nors tai tinka, tada gerai. Bet jeigu ne, ir tai yra gerai.“​

Žmonės.lt primena, kad trys Jennifer Lopez santuokos baigėsi nelaimingai. Su trečiuoju vyru Marcu Anthony ji susilaukė dvynukų Emme ir Maxo, kuriems vasarį sueis aštuoneri.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„InStyle“ vasario numerio viršelį papuošusi Jennifer Lopez taip pat sakė pagaliau supratusi, kad princas ant balto žirgo jai nereikalingas – viską, ko trokšta, ji gali pasiekti pati, ir kad moters laimė nepriklauso nuo vyro.

„Kaip mergaites, mus nuo mažų dienų moko, kad kažkas kitas atneš mums mūsų laimę. Ir aš laukiau to princo ant balto žirgo. Visi vyrai, su kuriais buvau, atrodė, kad bus tie, su kuriais praleisiu visą savo gyvenimą. Tačiau vėliau supranti, kad esi stipri, pati save išlaikai, ir esi savo pačios išgelbėtoja. Man šis suvokimas buvo tikras įvykis“, – žurnalui „InStyle“ sakė Jennifer Lopez.​

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai