Jennifer Lopez mėgaujasi naujais santykiais, bet ir nusamdė mylimajam seklį

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-19 22:14
Regis, tokia žvaigždė, kaip dainininkė Jennifer Lopez (47), tituluojama sekso simboliu, neturėtų nerimauti dėl mylimojo. Tačiau kai tas mylimasis - pagarsėjęs mergišius, mėgautis santykiai ramiai neišeina.

Todėl beisbolo komandos „Yankees“ saugui ir trečiosios bazės gynėjui Alexui Rodriguezui (41) ji nusamdė seklį.

Sportininkas negali pasigirti nepriekaištinga reputacija, jis netgi vadinamas „serijiniu melagiu“.

„Radaronline“ žiniomis, beisbolininkas įskaudino savo buvusią žmoną Cynthią Scurtis, kai 2008-aisiais turėjo romaną su dainininke Madonna. Tuo metu Cynthia buvo pasinėrusi į dviejų dukrų auginimo rūpesčius.

Be to, žaisdamas „New York Yankee“ komandoje, Alexas Rodriguezas apgaudinėjo savo kolegas – naudojo uždraustus steroidus, dėl ko metams visi buvo nušalinti nuo varžybų.

Jennifer Lopez ne tik nusamdė seklį, bet ir pati atliko tyrimą. Ji paskambino mylimojo buvusioms – aktorėms Cameron Diaz, Kate Hudson ir buvusiai žmonai, norėdama išgirsti jų nuomonę apie pradėtą romaną.

Jennifer Lopez nenori būti dar vienas trofėjus žinomo vyro „pasiekimų” lentynoje. Taigi, dainininkė iš vienos pusės stengiasi būti apdairi, iš kitos – mėgaujasi draugyste. Savo mylimąjį ji viešai pristatė gegužės 1 d. vykusiame „Met Gala” renginyje Niujorke. Supažindino vaikus – visi kartu praleido trumpas atostogas Majamyje.

Kol kas Jennifer Lopez ir Alexo Rodriguezo draugystei – vos daugiau nei du mėnesiai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai