Jennifer Lopez dvyniams – 10 metų: atlikėja pasidalijo retais gyvenimo kadrais

Jennifer Lopez / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-23 16:23
Jennifer Lopez prisipažįsta, jog kartais jai sunku patikėti – ji dviejų nuostabių vaikų motina. Geras dešimtmetis praėjo nuo to laiko, kai jos gyvenimas prisipildė skardaus juoko, kartais pretenzingų ašarų ir tokios didžiulės, dvigubos meilės.

Nepaisant to, jog kartais sunku patikėti, kaip greitai skrieja laikas, superžvaigždė per savo dvynių gimtadienį džiaugėsi jų augimu, žvelgimu į pasaulį kitais kampais. J. Lo Emme ir Maxui skyrė vaizdo įrašą. Kiekvienas besidomintis šios atlikėjos gyvenimu galėjo iš arčiau pažvelgti į slapčiausias jos namų kerteles.

„Sunku suvokti faktą, kad šios dvi gamtos dovanos prieš 10-metį įsiveržė į mano pasaulį ir jį apvertė aukštyn kojomis“, – socialiniame tinkle rašė Jennifer.

„Išgydėte mano sielą ir įtvirtinote egzistenciją... privertėte mąstyti apie meilę, gyvenimą ir save pačią taip, kaip niekada nemaniau galėsianti mąstyti... Esu amžinai įsimylėjusi tuos du gražius veidelius“, – apie savo dvynukus kalbėjo Jennifer Lopez. Emme ir Maxas gimtadienį šventė vasario 22 dieną.

Iki šiol pasauliui nematytuose kadruose su dvyniais pozuoja ir tėtis Marc Anthony. Pora išsiskyrė 2011 metais, po septynerių metų santuokos. Iki 2014 metų jie buvo vis dar gan artimi, tačiau santuokos dvynukų tėvams išgelbėti nepavyko. Šiuo metu J. Lo jau kurį laiką susitikinėja su beisbolininku Alexu Rodriguezu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai