Jennifer Lopez atšventė 50-metį: kelių aukštų tortas, garsūs svečiai ir dangų nušvietę fejerverkai

Jennifer Lopez gimimo diena/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-26 10:13
Liepos 24-ąją dainininkė Jennifer Lopez surengė nepamirštamą 50-ojo gimtadienio vakarėlį. Majamyje esančiuose privačiuose Glorios ir Emilio Estefanų namuose vykusi šventė Jennifer pasaulį vienam vakarui nuspalvino aukso ir sniego baltumo spalvomis.

Po liūto ženklu gimusios J. Lo tikrai neapkaltinsi kuklumu. Jubiliejų šventusi įžymybė norėjo, kad jos gimtadienyje dalyvautų pulkas gerų bičiulių, mylimasis ir kolegos, kad viskas būtų apsupta aukso, įmantrių valgių ir lietųsi pačio puikiausio šampano purslai. Ko jau vertas buvo didžiulis, kelių aukštų tortas bei Jennifer papuošusi mados namų „Versace“ kurta suknelė.

Tarp svečių galėjai pamatyti ir populiariuosius Ashanti bei DJ Khalid. Vakaro pabaigoje dangų, šalia Majamyje esančios prabangios vilos, nušvietė didingi fejerverkai.

Jennifer Lopez gimimo diena/Vida Press nuotr.
Jennifer Lopez gimimo diena/Vida Press nuotr.

Dieną prieš pat prabangų vakarėlį, J. Lo mylimasis, beisbolininkas A. Rodriguezas moteriai įteikė 140 tūkst. JAV dolerių kainuojantį raudoną „Porche“. Automobilis buvo pristatytas prie pat įžymybės durų, o jį puošė raudonas kaspinas.

„Mieloji, linkiu tau laimingos gimimo dienos. Negaliu patikėti...nuo tada, kai susipažinome, su tavimi aš jaučiuosi, kad kiekviena diena mano gimtadienis. Ačiū tau už energiją, aistrą ir įkvėpimą. Dėkoju ir už nesibaigiantį siekį būti visuomet pačia geriausia, kad ir ką bedarytum“, – tokius žodžius svarbią dieną J. Lo dedikavo jos išrinktasis.

Nenuostabu, kad Jennifer susigraudinusi jam padėkojo už nuostabiausią ir geriausią gyvenimą, kokio tik galėjo norėti. Alexas su Jennifer turi be galo daug bendro – abu po du vaikus, skyrybas (Lopez – ir ne vienas), didžiulę šlovę. Ir panašią gyvenimo istoriją – abu lotynoamerikiečių kilmės, augę kukliose šeimose. Liūtai pagal horoskopą, gimę Niujorke (ir dar kokia dvidešimt bendrų punktų). Ir supranta vienas kitą taip gerai, kaip niekas kitas. Dar – savo keliu į viršūnes nuo pat pradžių rūpinosi patys. Ir tas kelias niekada nebuvo lygus ir banalus. 

Naujausi straipsniai