Jennifer Lawrence reklamuos ir „Dior“ kosmetiką

Aktorė Jennifer Lawrence /
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-13 00:20
Aktorei, filmo „Amerikietiška afera“ žvaigždei Jennifer Lawrence pastarieji metai neįtikėtinai sėkmingi. Antradienį paskelbta, jog vieni didžiausių prancūzų mados namų „Dior“ stiprina sąjungą su šia Oskaro laureate - nuo šiol ji bus ne tik šio prekės ženklo drabužių linijos „Be Dior“ bei rankinių „Miss Dior“ reklaminiu veidu, bet ir reklamuos kosmetikos priemonių liniją „Dior Addict“.

Skelbiama, jog aktorė pasirodys „Dior Addict“ makiažo priemonių reklaminiuose maketuose ir vaizdo klipuose. Naujoji šios makiažo linijos lūpų dažų kolekcija, kurią sudarys net 44 atspalviai, prekyboje pasirodys šių metų rudenį. Mados namai kol kas išplatino vieną naujosios reklaminės kampanijos nuotrauką. Aktorė joje atrodo labai natūraliai: vos paryškintais antakiais, dūminiu akių makiažu ir švelniai padažytomis lūpomis.

„Dior“ makiažo ir parfumerijos priemones iki šiol reklamavo ne viena pirmo ryškumo Holivudo žvaigždė, tarp jų - aktorės Natalie Portman bei Mila Kunis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Neseniai taip pat pranešta, kad Jennifer Lawrence pagal gaunamus honorarus nuo šiol neatsiliks nuo savo kolegų vyrų. Su „Sony“ kompanija ji susitarė dėl 20 mln. JAV dolerių (17,95 mln. eurų) honoraro už naują filmą „Passengers“, kuriame atliks pagrindinį moters vaidmenį. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai