Jennifer Lawrence „Oskarams“ nusprendė rinktis nors ir nepatogią, bet labai madingą suknelę

Jennifer Lawrence / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-21 12:00
Šiais metais geriausios aktorės ketegorijoje nominuota Jennifer Lawrence nutarė aukoti patogumą, kad tik galėtų išsirinkti kuo madingesnę suknelę didžiajam vakarui, rašo „Us Weekly“.

Pirmą kartą svarbiausiame metų kino renginyje Jennifer Lawrence pasirodė prieš dvejus metus, kai jai tebuvo 20 metų. Tuomet aktorė buvo nominuota kaip geriausia pagrindinė aktorė už vaidmenį filme „Vinterio kaulai“ (org. „Winter's Bone“).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jaunai merginai, kurios vardo dar daug kas pasaulyje nė girdėti nebuvo girdėjęs, svarbiausią gyvenime vakarą rūpėjo apsirengti taip, kad būtų patogu ir nereikėtų jaudintis, kad kas nors išsprūs, bus sunku eiti, nepatogu sėsti ir pan. – jaudulio tą vakarą ir taip buvo per akis. J.Lawrence neprašovė pro šalį – nors anąkart „Oskaras“ ir atiteko ne jai, o Natalie Portman, tačiau subtilia ryškiai raudona „Calvin Klein“ suknele pasipuošusi mergina ne vienam krito į akį.

Kai žurnalistai 22-ejų aktorės paklausė, ką ji ruošiasi apsirengti šiemet, ji pajuokavo, kad greičiausiai pasirinks treningus. „Jeigu rimtai, tai jau galvoju apie tai, – tęsė Jennifer. – Mes su stilistais turime jau keletą variantų, tačiau dar nieko nesame nusprendę.“

„Praėjusį kartą svarbiausia buvo patogumas. Šiais metais aš atsiduosiu madai, gal rinksiuosi kokį korsetą. Blogiausia, kad ruošimasis visokiems apdovanojimams labai išvargina, į ceremoniją ateini jau pavargęs, todėl dažniausiai renkuosi apsirengti ką nors paprasto, kad taip nebūtų. Tačiau šį kartą esu pasiryžusi aukotis vardan mados“, – kalbėjo viena ryškiausių šių dienų jaunųjų aktorių.

Prieš mėnesį išsiskyrusi su aktoriumi Nicholasu Houltu, su kuriuo susitikinėjo dvejus metus, J.Lawrence į „Oskarų“ ceremoniją žada atsivesti savo tėvus – Gary ir Karen Lawrence'us.

„Mano namuose viskas labai ramu. Jie neima apdovanojimų į galvą, viskas nesisuka tik apie mane, – apie atmosferą šeimoje per apdovanojimų maratoną kalbėjo J.Lawrence. – Savo namuose galiu kalbėti apie bet ką kitką, ne tik apie save. Man tai labai svarbu. Bet per „Oskarų“ vakarą mes visi žadame kaip reikiant pasilinksminti.“

Kaip atrodys Jennifer Lawrence per apdovanojimų ceremoniją ir ar atiteks jai išsvajotasis „Oskaras“, sužinosite jau vasario 24 d. Sekite naujienas portale Žmonės.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai