Jennifer Lawrence apie vyrą menininką Cooke’ą Maroney: „Jis – mano geriausias draugas“

Jennifer Lawrence ištekėjo už Cooke'o Maroney/Vida Press ir soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-03 10:25
Meno žmonės – trokštami pramogų pasaulio jaunikiai. Jennifer Lawrence (29), atidavusi ranką ir širdį galerininkui Cooke’ui Maroney (34), – tik vienas pavyzdys.

Šaltiniai beveik nedvejoja – į Niujorko rotušę porą, lydimą draugo, fotografo (tai buvo „Vanity Fair“ ir GQ dirbantis Markas Seligeris, anksčiau fotografavęs Jennifer) ir dviejų asmens sargybinių, atvedė vestuvių reikalai. Prieš kurį laiką Jennifer interneto parduotuvėje amazon.com paskelbė savo pageidaujamų vestuvinių dovanų sąrašą, kuriame buvo tokie punktai kaip dulkių siurblys-robotas , makaronų gamybos mašina, „GoPro“ kamera, sunkios antklodės ir fondiu rinkinys. Pasirodo, ji mėgsta gaminti, o gaminti dviem – visada linksmiau!

Vasarą tinklalaidei „NAKED with Catt Sadler“ Lawrence pirmąkart kalbėjo apie sužadėtinį. Atsargūs žurnalistai vadina juodu galimais jaunavedžiais, tiesesni rašo, kad nuotaka vilkėjo džinsais ir pilku švarku, jaunikis – baltu džemperiu, ir sako pastebintys tendenciją: jaunos ir žavios pramogų pasaulio damos vyrų ieško muziejuose, galerijose bei meno aukcionuose.

Meno pasauliui priklauso ir Maroney. Aktorė ir galerininkas susipažino 2018-ųjų pavasarį. Jennifer tuo metu nebuvo nusiteikusi ar pasirengusi tekėti, tačiau ši pažintis viską pakeitė. „Abu panorome tuoktis. Panūdome visiškai įsipareigoti vienas kitam. Jis – mano geriausias draugas. Didelė garbė tapti ponia Maroney“, – sakė ji tinklalaidės vedėjai Catt Sadler.

Lawrence džiugiai šnekėjo apie santuokos svarbą ir apie tai, kad norėjo amžiams susisaistyti su mylimuoju. O sužadėtuvių žiedo neslepia nuo vasario. Sakoma, buvo ir mergvakaris, bet budri švente besirūpinusios nuotakos bičiulės – dainininkės Adele – akis stebėjo, kad į viešumą nenutekėtų nė viena nuotrauka. Norisi tikėtis, kad bent vestuvių pokylio, kuris turėtų vykti Lawrence gimtajame Kentukyje, nuo publikos nenuslėps. Juk ne veltui ji gyrėsi iš pirmo žvilgsnio į akį kritusia vestuvine suknele.

Porai sekasi slapstytis, nors ir apie ankstesnius Jennifer romanus žinota ne tiek jau daug: su pirmąja didžiąja meile aktoriumi Nicholu Houltu (29) išsiskyrė dėl įtempto darbo grafiko, kiti du meilės nuotykiai – su „Coldplay“ lyderiu Chrisu Martinu (42) ir režisieriumi Darrenu Aronofsky (50) – netruko ilgai. Maroney – ne tas žmogus, kurį persekiotų paparacai, nors ir yra žinomas meno ir bohemos pasaulyje. Jis – sėkmės lydimas „Gladstone 64“ meno galerijos, įsikūrusios madingojoje viršutinėje Rytų Manhatano dalyje, direktorius, meno kuratorius. Čia parodas rengė dailininkas ir fotografas Richardas Prince’as, tapytojas (ir aktorės Lenos Dunham tėvas) Carrollas Dunhamas, britų skulptorius ir performanso meistras Anishas Kapooras, buvęs dainininkės Björk mylimasis menininkas Matthew Barney. Maroney tėvai taip pat priklauso įtakingiems meno sluoksniams.

Aktorė ir galerininkas – ne tokie jau skirtingi. Abu išaugę kaimo vietovėje, Jennifer – Kentukyje, Cooke’as – Vermonte; abu domina vaikų meninis ugdymas: Lawrence dar iki Maroney įkūrė menų fondą, kurio tikslas – atverti jauniems žmonėms galimybes šviestis šioje srityje. Pirmąją vasarą pora leido Europoje – Paryžiuje ir Romoje parodė vienas kitam mėgstamiausius paveikslus, o dabar mieliau lankosi galerijose ir muziejuose nei vakarėliuose Holivudo kalvose. Savo ruožtu Cooke’o aplinkoje Lawrence – pirmiausia ne „Oskaru“ apdovanotoji diva, su kuria reikia pulti fotografuotis. Maroney – pasiturintis žmogus, jo turtas vertinamas 25 milijonais JAV dolerių. Nors šioje srityje mažai kas galėtų lygintis su Lawrence, viena geriausiai mokamų aktorių, kurios turtas – per 130 milijonų. Jis – dosnus, turi gerą skonį ir nešykštus – Jennifer sužadėtuvių žiedas ekspertų vertinamas nuo 60 iki 100 tūkstančių. Ir beveik visi jie pakloti už įspūdingą 4–5 karatų briliantą, pats žiedas labai santūrus.

 

TENDENCIJA: ŽVAIGŽDĖS MYLI MENĄ

Edie Sedgwick ir Andy Warholas, Madonna ir grafičių dievas Jeanas-Michelis Basquiatas, Heidi Klum ir Vito Schnabelis... Garsenybių, susitikinėjusių su dailininkais ar galerininkais, sąrašas ilgas.

Meryl Streep (70) ir Donas Gummeris (72)

Ji – kino pasaulio žvaigždė, jis – ne mažiau garsus Amerikos skulptorius. Pora kartu daugiau kaip 40 metų, išaugino keturis vaikus ir yra tobulų sutuoktinių pavyzdys.

Ashley Olsen (33) ir Louisas Eisneris (33)

Aktorė ir dizainerė bei dailininkas iš Kalifornijos, kurio darbą asmeninei kolekcijai įsigijo Ivanka Trump, susitikinėja dvejus metus ir gali būti, kad sulauksim vestuvių.

Sienna Miller (37) ir Lucas Solomonas Zwirneris (27)

Jų romanas prasidėjo šių metų pradžioje. Sienna neturėtų skųstis, kad nėra apie ką kalbėtis su mylimuoju, galerininku, vertėju ir meno albumų leidėju.

Ellie Goulding(32) ir Casparas Joplingas (27)

2018-ųjų rugpjūtį dainininkė ir meno prekeivis paskelbė apie sužadėtuvės, o lygiai po metų susituokė. Joplingas – šiuolaikinio meno specialistas, dirba „Sotheby’s“ aukcione.

 

Naujausi straipsniai