Jennifer Hudson pagerbė Kobe Bryanto atminimą: sudainavo jautrią dainą

Jennifer Hudson / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-17 15:40
Sekmadienio vakarą NBA „All-star“ varžybose Jennifer Hudson pagerbė Kobe Bryantą, jo dukrą Gianną ir kitas septynias aukas, žuvusias tragiško sraigtasparnio katastrofoje sausio 26 dieną. Atlikėja jiems skyrė itin jautrią dainą.

„Oskarą“ pelniusi dainininkė ir aktorė Jennifer Hudson (38) atliko klasika tapusią dainą „For All We Know (We May meet Again)“.

Tai ne pirmas kartas, kai Hudson pagerbia Bryantą ir jo 13-metės dukters atminimą. Kai sausio 26 dieną pasirodė žinia apie tragišką jų mirtį, Jennifer savo skausmą išreiškė socialinių tinklų paskyroje.

„Panašu, kad kiekvieną kartą, kai aš einu miegoti ir pabundu, dingsta kažkas kitas! Ši žinia yra man ypatingai skaudi! “, – rašė dainininkė ir kartu pasidalino nuotrauka, kurioje ji pozuoja su krepšininku.

„Niekada nematysime tokio krepšininko, kaip Kobe. Jis buvo ne tik atsidavęs krepšininkas, bet ir tėvas bei vyras“, – prieš žaidimą pasisakė ir Magicas Johnsonas.

Kobe Bryantas / SCANPIX nuotrauka
Kobe Bryantas / SCANPIX nuotrauka

Vėliau sirgaliai skandavo Bryanto vardą ir surengė aštuonių sekundžių tylos akimirką pagerbti jo atminimui.

Kobe Bryantas – vienas garsiausių visų laikų krepšininkų, buvęs NBA žaidėjas, karjerą pradėjęs 1996-aisiais ir iki pat 2006-ųjų rungtyniavęs Los Andželo „Lakers“ klube, gynėjo pozicijoje.

Temos:

Kobe Bryantas

Naujausi straipsniai