Jennifer Hudson laido užuominas apie trečiąjį „Sekso ir miesto“ filmą

Jennifer Hudson gavo savo vardo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-06 21:23
Kultinio serialo „Seksas ir miestas“ gerbėjai toliau erzinami gandais apie trečiojo filmo kūrimą. Šįkart užuominas apie juostą „Seksas ir miestas 3“ dalijo aktorė Jennifer Hudson, rašo usmagazine.com.

Garsenybė apie galimai būsimą filmą užsiminė dalyvaudama radijo laidoje. „Manau, tikrai gali būti, kad filmas bus. Kažkas man taip sakė. Jeigu jau sakė, vadinasi, gali būti. Laukite“, – sakė ji reikšmingai šypsodamasi.

Pirmame „Sekso ir miesto“ filme jai buvo skirtas epizodinis – Carrie Bradshow padejėjos Louis – vaidmuo. „Laukite Louise iš St.Louiso“, – užsiminė ji.

Antrasis „Sekso ir miesto“ filmas didžiuosiuose ekranuose pasirodė 2010-aisiais, veiksmas jame vyko ne, kaip įprasta, Niujorke, bet Abu Dabyje. Vis dėlto juosta sulaukė ne tik profesionalų, bet ir ištikimiausių gerbėjų kritikos. 

Kuo tada baigėsi „Seksas ir miestas“? Carrie Bradshow (akt. Sarah Jessica Parker) sulaukė ypatingo žiedo nuo pono Šauniojo, Samanta (akt. Kim Cattrall) liko vieniša, Šarlotė (akt. Kristin Davis) rūpinosi dviem vaikais, o ilgus metus advokate dirbusi Miranda (akt. Cynthia Nixon) išėjo iš darbo. 

Ar tokia pabaiga – jau pabaiga? Kalbos apie trečiąjį „Sekso ir miesto“ filmą skamba vis garsiau. 

Serialas „Seksas ir miestas“
Serialas „Seksas ir miestas“

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai