Jennifer Garner kviečia saugoti aplinką: meilę gamtai paveldėjo iš mamos

Jennifer Garner / Vida Press/Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsi amerikiečių aktorė Jennifer Garner (47) itin aktyvi visuomenininkė ir visuomet garsiai kalbanti apie mūsų planetos saugojimo svarbą. Šį kartą moteris pakvietė atkreipti dėmesį į bites.

Savo socialiniuose tinkluose pasidalijusi vienu vaizdo įrašu prabilo apie bičių svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenimuose.

„Be BIČIŲ mes neturėsime mėlynių, migdolų, kavos, šokolado, vyno... Vienas iš trijų kasdien mūsų valgomų dalykų atsirado tik bičių dėka, todėl saugokime jas ir leiskime joms būti sveikoms bei laimingoms, – rašė J. Garner. – Venkime pesticidų ir sodinkime augalus, kuriuos mėgsta bitės.“

Ši aktorės žinutė susilaukė didžiulio palaikymo. Ne vienas gerbėjas rašė, kad šis Jennifer Garner komentaras tik dar labiau įkvėpė puoselėti mus supančią aplinką ir ją saugoti.

Viename interviu aktorė yra pasakojusi, kad yra aistringa gamtos mylėtoja. Tai, anot jos, paveldėjusi iš savo mamos Patricijos, kuri gamindavo tik iš savo pačios užaugintų daržovių.

„Mama ne tik ruošdavo mums maistą, bet ir pati jį užaugindavo. Kai būdavome alkani, ji visuomet skatindavo eiti į sodą ir nusiskinti, pavyzdžiui, pomidorų,“ – pasakojo J. Garner.

Skaitykite daugiau