Jennifer Aniston savo grožiu pranoko visas Amerikos režisierių gildijos apdovanojimų viešnias

Jennifer Aniston / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-30 07:40
Šeštadienio vakarą buvo išdalyti 64-ieji Amerikos režisierių gildijos apdovanojimai. Juose ant raudono kilimo tiesiog švytėjo aktorė Jennifer Aniston, šiai iškilmingai progai pasirinkusi trumpą juodą suknelę.

Praėjusią savaitę Beverly Hillse vykusiuose Holivudo prodiuserių gildijos apdovanojimuose vakaro žvaigždė buvo aktorė Angelina Jolie, pasirinkusi ilgą juodos spalvos suknelę, tačiau buvusi Brado Pitto antroji pusė J.Aniston A.Jolie sugebėjo pranokti.

Su trumpute juoda, blizgiomis detalėmis siuvinėta suknele 42 metų J.Aniston atrodė nepriekaištingai ir gundančiai. J.Aniston buvo įsispyrusi į juodas basutes, juodu laku moteris buvo nudažiusi ir savo kojų nagus.

Aktorė spalviškai puikiai derėjo prie savo vaikino, 40 metų aktoriaus Justino Theroux, kuris buvo pasipuošęs juodu kostiumu.

Renginyje netrūko ir daugiau žvaigždžių: čia buvo galima išvysti aktorius George'ą Clooney, Jeaną Dujardiną, filmo „Artistas“ aktorę Berenice Bejo ir „Romo dienoraštis“ žvaigždę Amber Heard, aktores Helen Mirren, Laura Dern ir kt.

Režisierių gildijos apdovanojimuose prizą pelnė ir lietuviško kraujo turintis prancūzų kino kūrėjas Michelis Hazanavicius už savo nespalvotą, nebylią juostą „Artistas“. Tai rodo, kad šio filmo galimybės kitą mėnesį pelnyti „Oskarą“ dar labiau padidėjo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai