Jennifer Aniston prisipažino pasiilgusi filmavimosi seriale „Draugai“: „Jaučiuosi tokia dėkinga“

Jennifer Aniston / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-09 20:23
Populiarioji Holivudo aktorė ir viena didžiausių kultinio serialo „Draugai“ žvaigždžių Jennifer Aniston prisipažino pasiilgusi filmavimosi ją išgarsinusiame seriale dienų.

Kalbėdama su leidiniu „InStyle“ J. Aniston nostalgiškai prisiminė 9-ąjį dešimtmetį ir kaip stipriai ji pasiilgo tų dienų, kuomet buvo filmuojamas serialas „Draugai“.

„Kai „Draugai“ prasidėjo, 1994 metais, mes visi buvome pasimetę ir nekantrūs. Mes negalėjome patikėti tuo, kas vyksta ir mes nežinojome, kas mūsų laukia. Courteney Cox instagrame neseniai pasidalijo sena mūsų nuotrauka, kurioje esame visi kartu dar prieš pradedant filmuoti serialą. Žiūrėdama į tą nuotrauką niekaip negaliu suvokti, kad tai buvo mano gyvenimas. Aš jaučiuosi tokia dėkinga, Dieve mano“, – prisipažino aktorė.

J. Aniston atskleidė, kad būtent filmavimasis šiame seriale jai įkvėpė pasitikėjimo savimi. „Filmuodamasi „Drauguose“ aš atradau pasitikėjimą savimi. Viena vertus, šitas šou buvo nuolatinis pasitikėjimo pratimas. Mes vieni kitus labai palaikydavome. Iš to laikotarpio aš pasiilgstu labai daug ko. Dirbti šį darbą buvo vienas malonumas. Pasiilgau buvimo su žmonėmis, kuriuos begalo myliu ir kuriuos beproto gerbiu“, – kalbėjo J. Aniston. 

Jennifer nostalgiškai atsiliepė, ne tik apie televizijos šou, bet ir apie visą 9-ojo dešimtmečio laikotarpį. Anot jos, tuo metu gyventi buvo kur kas paprasčiau. 

„Tuo metu buvo paprastesni laikai. Galbūt tai skamba keista, bet tuo metu pasaulyje tvyrojo saugumo jausmas. Tada nebuvome tokie pažeidžiami, kaip esame dabar. Ir nors ir tuo metu vyko lygiai tiek pat šūdinų dalykų mes apie tai negirdėdavome 24 valandas per parą. Buvo šviesiau. Buvo daugiau žmogiško ryšio“, – pasakojo ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai