Jennifer Aniston prisipažino, kad po skyrybų su Justinu Therouxu jai prireikė psichologų pagalbos

Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-30 14:29
Garsioji amerikiečių aktorė Jennifer Aniston vasarį nutraukė santuoką su antruoju vyru Justinu Therouxu. Užsienio naujienų portalas „Us Weekly“ praneša, kad aktorė skyrybas išgyveno gana sunkiai, o kad susitaikytų su iširusiais santykiais J. Aniston prireikė ir psichologų pagalbos.
Artimi aktorės draugai minėtam portalui patvirtino, kad Jennifer pagalbos kreipėsi į specialistus ir kurį laiką lankė psichoterapijos seansus.

„Tai užtrunka ilgą laiko tarpą, tačiau vėliau – tu jautiesi padėjęs tašką“, – yra sakiusi Jennifer.

Artimas aktorės draugas prisipažino, kad po skyrybų Jennifer susitelkė į save. Jis taip pat atskleidė, kad terapijos seansai jai padėjo išgydyti „sudaužytą širdį“.

Nors pranešdami apie skyrybas pora teigė, kad šis sprendimas buvo priimtas abiejų noru ir juos vis dar sieja šiltas ryšis – J. Therouxas apie tai tylėjo kiek daugiau nei pusę metų.

Jennifer Aniston ir  Justinas Therouxas / Vida Press nuotr.
Jennifer Aniston ir Justinas Therouxas / Vida Press nuotr.
Aktorius prisipažino nejaučiantis prieš savo gerbėjus pareigos paaiškinti, kas įvyko tarp jo ir Jennifer. Išiskyrimas įvyko slapta, pora ilgai norėjo, kad santykiai liktų tik tarp jų, todėl jų gerbėjams ši žinia tapo šokiruojančia naujiena.

„Geriausias dalykas buvo tame, ir aš renku žodžius labai atsargiai, kad tai buvo labai švelnus atsiskyrimas, nebuvo jokio priešiškumo“, – sakė Justinas.

Tuo tarpu Jennifer apie nutrūkusius santykius yra kalbėjusi šiek tiek daugiau. Apie poros problemas socialinėje erdvėje sklandė daugybė gandų. Aktorių gerbėjai ilgai speliojo neva santuoka galėjo iširti dėl to, kad J. Aniston nenori turėti vaikų.
Jennifer Aniston / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Aniston / „Scanpix“ nuotr.

„Situacija išties beprotiška. Žmonės susidarė klaidingą nuomonę, kad „Jen negali išlaikyti vyro šalia“, „Jen atsisako turėti vaikų, nes yra savanaudė karjeristė“. Jie tiki, kad esu liūdna ir sugniuždyta. Niekas nežino, kas vyksta už uždarų durų. Niekas net nepagalvoja, kokie skausmingi šie žodžiai gali būti man ir mano partneriui. Jie nežino, ką man teko išgyventi ir kokių sveikatos problemų turėjau. Moterys patiria didžiulį spaudimą, kad turi susilaukti vaikų. Jei nesusilaukia, jos vertinamos kaip brokuotos prekės. Galbūt mano tikslas šioje planetoje nėra daugintis. Tik pagalvokite, gal čia esu dėl kitokio tikslo?“, – žurnalui „InStyle“ yra sakiusi ji.

Jennifer ir Justinas susižadėjo 2012-ųjų rugpjūtį, jie susituokė 2015-aisiais slaptoje ceremonijoje. Pora meilę puoselėjo penkerius metus, o žinią apie skyrybas paskelbė šių metų pradžioje.

Naujausi straipsniai