Jennifer Aniston Kretoje dairėsi vietos savo vestuvėms?

Jennifer Aniston / „15min“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-26 09:00
Gali būti, kad aktorių pora – Jennifer Aniston (42) ir Justinas Therouxas (40) – galiausiai nusprendė oficialiai susieti savo gyvenimus. Pranešama, kad pora vyko tūkstančius kilometrų vykdyti žvalgybinės misijos, mat graikų kilmės aktorė panoro susituokti savo tėvo gimtinėje – Kretos saloje.

Anot portalo tmz.com, praėjusių metų liepą su J.Terouxu susižadėjusi J.Aniston, atvyko į Kretos salą ir tyrinėjo, ar galėtų surengti vestuvines iškilmes garsiame  „Elounda Beach“ viešbutyje. Anot portalo šaltinių, aktorė užsiminė, kad vestuves norėtų atšokti liepą.

Bulls nuotr.
Bulls nuotr.

Minėtas viešbutis savo svetainėje siūlo įvairias su vestuvėmis susijusias paslaugas: ceremonmeisterį, santuokos liudijimo ir kitų dokumentų sutvarkymą, civilinę bei bažnytinę santuokos ceremoniją, dekoracijas, floristo paslaugas, maitinimą.

Šios paslaugos aktorių porai atsieitų už beveik simbolinę jiems kainą – 2,3 tūkst. JAV dolerių (apie 6 tūkst. litų). Grubiai tariant, tokią sumą Jennifer uždirbtų vos per 2 sekundes besifilmuodama kultiniame seriale „Draugai“.

Tačiau ilgametis Jennifer Aniston atstovas ryšiams su visuomene Stephenas Huvane'as portalui usmagazine.com gandus apie būsimas jungtuves paneigė. Jis patikino, kad tai buvo „visiškai sufabrikuota žinia“, o Jennifer „nesilankė Graikijoje ieškodama viešbučio vestuvėms“

Atstovas neslėpė nuostabos, kad niekas, iš žinią apie vestuves paskleidusių portalų, neturi aktorės ir jos būsimo jaunikio nuotraukų: „Kaip taip įmanoma, kad viena iš labiausiai fotografuojamų moterų pasaulyje, tariamai išvyksta į Graikiją apžiūrėti viešbučio, apie kurį niekada nieko negirdėjo, ir niekas jos nei matė, nei nufotografavo?“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai