Jennifer Aniston bando atsitiesti po skyrybų: „Ji pagaliau pradėjo eiti į pasimatymus“

Jennifer Aniston / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-08 10:18
Garsioji amerikiečių aktorė Jennifer Aniston praėjusių metų vasarį nutraukė santuoką su antruoju vyru Justinu Therouxu. Aktorė skyrybas išgyveno gana sunkiai, o kad susitaikytų su iširusiais santykiais J. Aniston prireikė ir psichologų pagalbos.

Tačiau praėjus beveik pusantrų metų po skyrybų J. Aniston jaučiasi kur kas geriau ir jau pradėjo eiti į pasimatymus. Anot „E! News“, tai daryti ypatingai ją skatina draugės Courteney Cox ir Lisa Kudrow. 

„Jai artimų moterų palaikymas labai padėjo atsitiesti. Skatinama draugių ji jau pradėjo eiti į pasimatymus. Lisa, Courteney ir Jen – labai artimos, jos įkalbėjo ją mažiau laiko praleisti namuose ir ji jau nuėjo į kelis pasimatymus“, – sakė artimas J. Aniston draugas.

Šaltinis taip pat patvirtino, kad Jennifer vis dar bendrauja su Bradu Pittu. Deja, kol kas atkurti romano jie nežada. „Ji stengiasi palaikyti ryšį su Bradu, jie karts nuo karto pasišneka. Jų bendravimas pažengė labai toli“ , – tęsė jis. 

Jennifer ir Justinas susižadėjo 2012-ųjų rugpjūtį, jie susituokė 2015-aisiais slaptoje ceremonijoje. Pora meilę puoselėjo penkerius metus, o žinią apie skyrybas paskelbė praeitų metų pradžioje. Anot J. Aniston atstovų spaudai sprendimas skirtis buvo priimtas bendru sutuoktiniu sutarimu. „Mes esame du geriausi draugai, kurie nusprendė nebebūti pora. Tačiau tikimės ir toliau vertinti savo draugystę. Normaliomis sąlygomis mes tai padarytume privačiai, bet žinodami, kad paskalų industrija negali atsispirti galimybei spekuliuoti informacija, mes norėjome paskelbti tiesą“, – buvo rašoma išplatintame pranešime.

Naujausi straipsniai