Jennifer Aniston – apie savo santykių statusą ir kodėl ji „nekenčia“ eiti į pasimatymus

Jennifer Aniston / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-09 10:00
Garsioji amerikiečių aktorė Jennifer Aniston praėjusių metų vasarį nutraukė santuoką su antruoju vyru Justinu Therouxu. Aktorė skyrybas išgyveno gana sunkiai, o kad susitaikytų su iširusiais santykiais J. Aniston prireikė ir psichologų pagalbos.

Tačiau praėjus beveik pusantrų metų po skyrybų J. Aniston jaučiasi kur kas geriau ir jau pradėjo eiti į pasimatymus. Anot „E! News“, tai daryti ypatingai ją skatina draugės Courteney Cox ir Lisa Kudrow.

Tačiau visai neseniai laidoje „The Howard Stern Show“ aktorė prisipažino, kad šiuo metu yra labai užsiėmusi ir galvoti apie naujus santykius paprasčiausiai neturi laiko. Laidos vedėjui paklausus ar ji nenorėtų, jog jis ją „suvestų“ su įdomiu vyru Jennifer atkirto: „Ne, nedabar...Bet aš apskritai nemėgstu būti „suvesta„, tiesiog nekenčiu to“, – juokėsi ji.

J. Aniston laidoje prašneko apie savo ir kolegų ilgesį kultiniam, juos išgarsinusiam serialui „Draugai“. Laidos vedėjui J. Aniston prisipažino, kad prieš kelias savaites buvo susitikusi su visais šešiais pagrindiniais serialo aktoriais. „Mes tiek prisijuokėme“, – šypsojosi ji.

„Tų laikų mes ilgimės kasdien. Aš būčiau niekas be šio serialo“, – kalbėjo ji.

Jennifer ir Justinas susižadėjo 2012-ųjų rugpjūtį, jie susituokė 2015-aisiais slaptoje ceremonijoje. Pora meilę puoselėjo penkerius metus, o žinią apie skyrybas paskelbė praeitų metų pradžioje. Anot J. Aniston atstovų spaudai sprendimas skirtis buvo priimtas bendru sutuoktiniu sutarimu. „Mes esame du geriausi draugai, kurie nusprendė nebebūti pora. Tačiau tikimės ir toliau vertinti savo draugystę. Normaliomis sąlygomis mes tai padarytume privačiai, bet žinodami, kad paskalų industrija negali atsispirti galimybei spekuliuoti informacija, mes norėjome paskelbti tiesą“, – buvo rašoma išplatintame pranešime.

Naujausi straipsniai