Jeigu mėgstate akmenis – kokius kristalus patariama turėti 2018-aisiais?

Kristalai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-23 09:28
Yra tokių, kurie itin skeptiškai nusiteikę gydomųjų kristalų atžvilgiu. Yra tokių, kurie ant rankos, rankinėje ar namie turi ne vieną mineralą. Jei esate iš pastarųjų, jums bus įdomu sužinoti, kokių akmenų patariama turėti, kad šie metai būtų sėkmingi.

Akmenis galima rinktis instinktyviai arba pagal pageidaujamas savybes. Kristalų ekspertė Victoria Forster „Vogue.co.uk“ pataria, kokius akmenis vertėtų turėti šiemet.

Žaliasias turmalinas

Šis akmuo naudingas fizinei ir emocinei sveikatai. Manoma, kad jis suteikia harmonijos ir balanso širdies zonos energiniam laukui. Taip pat padeda sulyginti Žemės ir širdies elektromagnetinį lauką, tai suteikia stiprybės ir padeda gydančiai energijai laisvai sklisti po kūną.

Kuncitas

Jis vadinamas dieviškos meilės akmeniu. Kristalas suteikia vidinio žinojimo, kad jūs ne vieni ir kad esate mylimi. Kuncitas skatina nebijoti ir žvelgti į gyvenimą su džiaugsmu ir užsidegimu.

Auksinis apatitas

Šis kristalas suteiks protui aiškumo, skaidrumo, o valiai – stiprybės. Labai tinkamas pradedantiems naujus projektus, tinka kūrybiškumui ir verslumui skatinti. Taip pat suteikia galios imtis veiksmų ir judėti į priekį, siekti savo svajonių.

Hiperstenas

Tai savigarbą skatinantis akmuo. Padeda mažiau teisti save, būti ramesniems ir žemiškesniems, nuraminti dirglumą. Šis mineralas taip pat tinka santykiams – tiek asmeniniams, tiek dalykiniams, stiprinti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai