Jei sutikote tokį vyrą – nepaleiskite!

Laiminga pora / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-21 09:16
Kartais sutikusios gerą ir protingą vyrą daromės dar puikesnio, bet galiausiai liekame su niekuo neišsiskiriančiu vidutinioku. Taigi, kaip nepadaryti klaidos ir nepaleisti savo gyvenimo vyro?

Būkim atviros – kai kurie vyrai tiesiog geriau už kitus pritaikyti jausmingam romanui, o po to – ilgalaikiams santykiams. Yra daug požymių, skiriančių šiaip mielą vyruką nuo Tikro Vyro. Bandome įsiminti... O gal ginčysitės, jog Tikri Vyrai tokie itin reti egzemplioriai, kad geriau jau vidutiniokas mielas vyrukas?

1. Jis įdėmiai į jus žvelgia. Į akis, į akis – kitas vietas apžiūri delikačiai ir jums beveik nepastebimai. Taigi, žvelgdamas į akis, jis bando įspėti, kokia jūs asmenybė – o tai mums patinka, ar ne? Įsimylėjėlius visada atskirsi iš žvilgsnių, tad jei jis nuolat gaudo jūsų žvilgsnį, o ne desperatiškai siurbiasi akutėmis į dekoltė, jums pasisekė.

Yra toks patrauklus vyrų tipas – juose dera ir švelnumas, ir jėga. Jie geraširdžiai, bet ne minkštakūniai.

2. Jis geras, bet ne silpnas. Laikykitės atokiai nuo agresyvių bei arogantiškų ir nuo prisitaikėliškų bailių, bijančių pasakyti savo nuomonę. Yra toks patrauklus vyrų tipas – juose dera ir švelnumas, ir jėga. Jie geraširdžiai, bet ne minkštakūniai.

3. Jis turi ambicingų svajonių. Tačiau neskrajoja debesyse ir negyvena iliuzijomis. Na, jis nori pasiekti žvaigždes, bet supranta, kad šiek tiek žemesnis tikslas bus realesnis. Toks vyras visada sieks svajonių ir skatins jus tai daryti, užuot bambėjęs, kad galite mažiau dirbti ir daugiau namie švaistytis su šluota.

4. Jis sugeba gaminti. Būkime sąžiningos – vyras, kuris sukasi virtuvėje kaip gero restorano (na, gerai – kaip neblogos užkandinės) šefas, mums yra velniškai seksualus. Be to, sugebantys ne tik vandenį virdulyje užvirinti vyrai dažnai patys sveikai maitinasi ir gerai atrodo. Ir mus palepina, aišku, – kaip tokiam atsispirsi?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Jis fiziškai aktyvus. O tai reiškia, kad jis tikrai patrauklesnis ir seksualesnis už tą naminį fotelio ruonį, kuris rangosi prieš televizorių ir žiovauja, nors jis jums irgi savotiškai mielas. Laikui bėgant išryškėja sportuojančio vyro privalumai – net brandžiame amžiuje jie išlieka seksualiai aktyvesni už kitus.

6. Jis pasitikintis savimi, bet ne pasipūtęs. Šiek tiek įžūlokas vyras visada patrauklus. Jei neperlenkia lazdos. Neverta susižavėti šaunų ir protingą vaizduojančiu nevykėliu, kuris sugeba tik plepėti. Nors akis apgaubęs rožinis įsimylėjimo rūkelis, pabadykime daugiau kreipti dėmesį ne į tai, ką jis sako, o į tai, ką daro...

7. Jis sugeba jus prajuokinti. Jei susitikinėjate su kokiu niūriu tipeliu (kas, kad labai protingu ir pasiturinčiu),  kurio šypsenos dar nematėte ir kuris visiškai nesupranta jūsų juokelių, iš kurių kvatojas jūsų draugai, nevarkite. Humoro jausmo jam vis vien nebeįskiepysite. O kaip be jo gyventi?

Vyro meile turėtumėte įsitikinti NE TIK dėl jo ištartų žodžių – visose smulkmenose, visose kasdienybės situacijose turėtumėte jausti jo rūpestį, palaikymą ir meilę.

8. Jūs tiesiog jaučiate jo meilę. Mums, aišku, reikia nuolat girdėti, kokios esame mylimos ir nuostabios, tik štai žodžiai kartais lieka tik žodžiais – jų autorius savo „Kaip aš tave myliu, mažyte“, jau šnabžda trečiai damutei per du mėnesius, po to, kai mikliai dingo iš jūsų horizonto. Vyro meile turėtumėte įsitikinti NE TIK dėl jo ištartų žodžių – visose smulkmenose, visose kasdienybės situacijose turėtumėte jausti jo rūpestį, palaikymą ir meilę.

9. Jis moka nusileisti. Visi mes ginčyjamės, nes jaučiame, kad esame teisūs ar tiesiog norime būti teisūs. Esate verta žmogaus, kuris kartais gali nusileisti vien todėl, kad nesijautumėte nelaminga pralaimėjusi. 

10. Visada – visada be išimčių, jis jums padės. Jei jūs – jo širdyje ir mintyse, jis nesusimąstys nė sekundei – sunkią minutę visada padės ir bus šalia. Tikėkite poelgiais, ne žodžiais. Ir jei koks šaunuolis mekens: „Žinai, aš užjaučiu tave, aišku, suprantu, kad tau sunku, bet man štai kaip tik šią savaitę komandiruotė, darbe tieeek problemų, gal tu kaip nors be manęs šį kartą? Tu juk susitvarkysi, ar ne?“, patikėkite – nesate jam tokia svarbi, kaip įsivaizdavote.  

15min.lt

Naujausi straipsniai