Jei smalsu: kokia tatuiruotė jums tiktų pagal zodiaką?

Mergina klausosi muzikos / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Pasidaryti tatuiruotę lygu įsipareigoti – juk, matyt, kiekvienas žinome slaptų ar garsesnių istorijų, kai iš didelės meilės ar didelio kvailumo ant odos atsiradęs piešinys po kelerių metų turėjo būti perpiešiamas arba maskuojamas drabužiais. Patyrę tatuiruočių specialistai sutinka, kad idealu, kai piešinys turi simbolinę prasmę. O ar kada pagalvojote apie tatuiruotę, padiktuotą... savo ženklo?

Astrologai sako, kad žvaigždės nemeluoja. Štai, ką jos siūlo kiekvienam ženklui, atsižvelgiant į jo charakteristiką.

Avinas

Drąsiems ir karštakošiams Avinams tinka strėlės. Aštrios, skrodžiančios kiaurai – visai kaip jūs, tiesa? Jei pasižymite skvarbiu protu ir mėgstate įgelti pašnekovui, rinkitės bitės simbolį.

Jautis

Niekas taip nemoka mėgautis gyvenimu kaip Jaučiai. Patogus gyvenimas, prabangios dovanos ar tiesiog ilgos atostogos jūros pakrantėje – visa tai tiesiog „subalansuota“ jums. Atostogų ir malonumų simbolis? Žinoma, kad palmė. Kita vertus, Jaučiai – itin sentimentalūs bei romantiški, todėl jiems tiktų ir pasipuošti jausmų simboliu – širdele, arba išraityti mielą žodį.

RD artattoo לתורים יעוץ ... 0526541177 #palmtreetattoo #razdotan #minimalisttattoo #equilaterra

A post shared by R.d art tattoo 0526541177 (@razdotan) on

Dvyniai

Sakoma, kad Dvyniai neretai jaučiasi lyg ant sparnų – visada pasiruošę kur nors skristi, nors ir mintimis. Paukščiai, sparnai, plunksnos simbolizuoja lengvumą ir polėkio troškimą. Kadangi pasižymite dvilypumu (pasitaiko, kad ir dviveidiškumu...), jums tiktų dviguba ar netgi baltos spalvos tatuiruotė.

Vėžys

Stabilumas, šeimyniškumas ir stiprus namų jausmo poreikis – Vėžių pasaulio „arkliukai“. Apsvarstykite inkaro, širdies (ar širdies dūžių) arba itin brangaus žmogaus (pavyzdžiui, sūnaus ar dukters) vardo ar gimimo metų tatuiruotes.

Liūtas

Kuo jau kuo, bet pilka pelyte Liūto neišdrįstų pavadinti niekas. Jūs mėgstate dėmesį ir būti įvykių sūkuryje, todėl rinkitės karūną arba liūto galvą. Idealiausia – ant rodomojo piršto, kad visi žinotų, kas čia bosas.

Mergelė

Galvotosioms Mergelėms tiktų detalios tatuiruotės – geometrinės su daugybe painių linijų. Kadangi jūsų galva nuolat kupina minčių, apsvarstykite ir kruopščiai parinktą bei dailiai išraižytą citatą.

#tattoo#wordstattoo#different#font#mytattoowork#tattoolover#tattooartist#__lady_black_

A post shared by Nenapodobitelne Napodobitelna (@__lady_black_) on

Svarstyklės

Svarstyklės nemėgsta būti vienos. Vienatvė su savimi – tikrai ne joms. Kadangi trokštate nuolatinės geriausios draugės ar partnerio draugijos, jums tiktų amžinos draugystės simbolis. Ir, idealiausia, kad tokį patį išsitatuiruotų ir jums artimas žmogus.

Skorpionas

Skorpionų gyvenimo variklis – aistra, todėl rožės tatuiruotė gali simbolizuoti daugelį jūsų troškimų. Nesirinkite klišės – vietoj skorpiono verčiau rinkitės gilesnius, intensyvesnius jausmus simbolizuoti galinčią tatuiruotę.

#tattoolines#rosetattoo#rose#lines#black#outlines#beautifulgirl#customers#inklab22

A post shared by Jessica Colombo Tattooer (@jessicacolombotattoo) on

Šaulys

Greičiausiai kas antram Šauliui nesvetima kelionių aistra, todėl ir dėl tatuiruotės neverta ilgai sukti galvos – tinka viskas, kas bent kiek kvepia tolimomis šalimis ir atradimų džiaugsmu: kalnai, žemėlapiai, lėktuvai, geografinės koordinatės.

Ožiaragis

Šis Zodiako ženklas užsispyręs ir itin motyvuotas: siekti tikslų ir būti geriausiam – jo pagrindiniai gyvenimo prioritetai. Rinkitės ne tiesiog skambų žodį, o tokį, kuris būtų jūsų moto ar deklaracija. Beje, kadangi tvirtai stovite ant žemės, medžio simbolis jums taip pat nebūtų svetimas.

Vandenis

Esate taikos nešėjai ir svajojate pasaulį paversti geresne vieta gyventi. Svarstykite apie mandalą – Visatos simbolį. Kad ir per visą nugarą!

Žuvys

Žuvys yra svajotojos ir švelnios (gal net šiek tiek romantiškos) natūros, todėl joms tiktų šiek tiek pasakiški, fantastiški piešiniai: vienaragiai, drugeliai ar jūrų arkliukai.

Skaitykite daugiau