Jei netyčia pasimetėte: trumpai ir aiškiai apie Kardashianus bei vaikų bumą

Kris Jenner su dukromis Khloe, Kourtney, Kim, Kylie ir Kendall / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pastaruoju metu viso pasaulio portalai ir socialiniai tinklai tiesiog lūžta nuo įvairiausių žinučių apie populiariojo Kardashianų-Jennerių klano moteris. Vos per keletą mėnesių pranešama net apie trijų iš jų nėštumus, negana to – moterys vaikų susilaukti turėtų panašiu metu. Jei pasimetėte šioje karuselėje – trumpas paaiškinimas.

Faktai:

  • Yra šeši Kardashianų-Jennerių klano vaikai: Kourtney, Kim, Khloe, Robertas (Robas), Kendall ir Kylie.
  • Trys iš jų – jau turi atžalų.
  • Kortney turi sūnus Masoną (7) ir Reigną (2), taip pat dukterį Penelope (4) kartu su savo buvusiuoju Scottu Disicku.
  • Kim kartu su vyru Kanye Westu turi dukrytę North (4) ir sūnų Saintą (1).
  • Vienintelis garsiosios šeimynėlės vyras Robas su buvusiją Blaca Chyna turi dar metukų nesulaukusią dukrytę Dream.
  • Užsienio žiniasklaida pabrėžia, kad net trys Kardashianų moterys laukiasi nuo afroamerikiečių vyrų: Kim pakaitinė motina nešioja jos ir vyro Kanye vaik, Khloe laukiasi nuo krepšininko Tristano Thompsono, o Kylie – reperio Traviso Scotto.

Momager of the Year (liet. Metų mama-vadybininkė)

Įdomiausia, vis dėlto, kiek klano vyriausioji Kris Jenner įsikišo, kad nutiktų toks fantastiškas scenarijus – trys galingos moterys vienu laukiasi mažylių (matyt, nebuvo sunku nuspėti, kad Kardashianai greitai paleis ir mažylių aprangos bei aksesuarų liniją)?

Pasaulis puikiai žino, kad Kris valdo net ir nepaklusniausias Kardashianų atžalas savo geležiniu kumščiu. Negana to – jos rankose yra milijoninė realybės šou ir grožio produktų linijų imperija. „New York Times“ net buvo išleidę tekstą, pavadintą „Kur būtų Kardashianai be Kris Jenner?“.

Rugsėjo 24 d. šeima atšventė rekordinio realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ dešimtmetį. Tuo metu dar nebuvo diskusijų apie Kylie ir Khloe nėštumus, bet Kim jau kalbėjo apie savąjį.

„Kartu su Khloe nuėjome į vaisingumo kliniką, kur man pasakė, kad pastoti būtų labai sudėtinga“, – šis Kim pasisakymas galėjo atskleisti, kad toje klinikoje reikalų turėjo ne tik ji.

Internete sklando ir versija, kad šis „dešimtmečio projektas“ – puikiai apgalvota galingosios Kris Jenner reklaminė kampanija. Tiesa, turint omenyje gana cinišką jos reakciją į Kylie nėštumą, tuo sunku patikėti. Nors niekas negali paneigti, kad ir ji čia atlieka sau sukurtą vaidmenį.

Mažoji Kylie

Dvidešimtmetės Kardashianų jaunėlės nėštumas nuo pat pradžių buvo apipintas gandais – kas jos vaikelio tėtis. Kylie santykiai su reperiu Tyga keletą metų buvo itin nepastovs. Vis dėlto, pranešama, kad jų santykiai baigėsi balandį, nuo kurio Kylie draugauja su Travisu Scottu.

CNN šaltinis teigia, kad Kylie turėtų gimdyti sausį. Nei Kylie, nei Scottas viešai apie nėštumą dar nekalbėjo.

Khloe

Kai kurie gerbėjai dar nepamiršo, kad praėjusiais metais Khloe kalbėjo apie savo santykius su krepšininku Thompsonu, kurio buvusi draugė Jordan Craig tuo metu laukėsi jų vaiko. Jis gimė 2016-ųjų gruodį.

Iki šiol labai atviravusi apie sunkumus pastoti, po apie jos nėštumą pasklidusių gandų, Khloe atsivėrė tylos siena.

Kim

Nors Kim jau patvirtino, kad su vyru laukia trečiosios atžalos, vis dėlto, daugiau detalių kol kas neatskleidžia. Vienaip ar kitaip, nutekėjusios informacijos – gana nemažai. Teigiama, kad pakaitinė motina turėtų gimdyti sausį, o galingoji porelė laukia jau antros dukrytės. Taip pat atskleidžiama, kad besilaukianti moteris – afroamerikietė, kuriai – iki 30 m., ji ištekėjusi ir turi du mažamečius sūnus. Pranešama, kad moteris baigusi koledžą, palaiko puikią fizinę formą ir yra užsiregistravusi į Demokratų partiją.

Būsimi imperijos paveldėtojai

Kol kas niekam nekyla klausimų, kaip Kardashianų-Jennerių klanas išnaudos susidariusią situaciją – akivaizdu, kad jie ją pavers pinigais. Vis dėlto, gal tai – naujo ir ramesnio bei švelnesnio jų dešimtmečio pradžia? O gal statomas pagrindas ateinančios kartos imperijai?

Kardashianų-Jennerių klano pokyčiai per dešimtmetį (89 nuotr.)
+83
Skaitykite daugiau