Jei Leonardo DiCaprio gaus „Oskarą“, gerbėjai išeis į gatves švęsti: planuojami masiniai susibūrimai

Leonardo DiCaprio gerbėjai planuoja masinę šventę, jei jis pagaliau gaus „Oskarą“ / Ekrano nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-23 17:02
Tūkstančiai aktoriaus Leonardo DiCaprio (41 m.) gerbėjų visame pasaulyje planuoja masinę šventę, jeigu ateinantį sekmadienį jis pagaliau gaus „Oskarą“.

Socialiniame tinkle „Facebook“ Leonardo DiCaprio gerbėjai pradėjo organizuoti masinius susibūrimus didžiuosiuose pasaulio miestuose, kur susirinks atšvęsti jo pergalės, jeigu tik „Oskaras“ ateinantį sekmadienį pagaliau atsidurs jo rankose.

Tokie susibūrimai organizuojami vasario 29 d. nuo vidurnakčio iki 3 val. nakties Londone, Romoje, Madride, Barselonoje, Dubline, Maljorkoje, Meksike, Buenos Airėse, Santjage ir kituose miestuose.

„Nutarėme surengti nacionalinį susibūrimą ir parodyti savo paramą Leo. Skleiskite šią žinią ir tegul ji plinta kaip virusas“, – skelbia šių susibūrimų organizatoriai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Leonardo DiCaprio antrininkas Romanas Burcevas iš Rusijos mėgaujasi dviem minutėm šlovės

Atšvęsti galimą Leonardo DiCaprio pergalę skirtinguose pasaulio miestuose planuoja kelios dešimtys tūkstančių žmonių ir su kiekviena diena jo gerbėjų armija, žadanti dalyvauti masinėje šventėje, vis didėja.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Žmonės.lt primena, kad Leonardo DiCaprio „Oskarui“ nominuotas jau penktą kartą, tačiau iki šiol JAV Kino meno ir mokslo akademija apdovanojimą skirdavo vis kitam aktoriui. 

Leonardo DiCaprio yra absoliutus šio kino apdovanojimų sezono lyderis – už filmą „Hju Glaso legenda“ („The Revenant“) jis jau pelnė „Auksinį gaublį“, Ekrano aktorių gildijos, BAFTA bei daugybę kitų apdovanojimų. Ar „Oskaras“ pagaliau atsidurs jo rankose, paaiškės jau šį sekmadienį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai