Jei laukia svarbus pasimatymas – kokią šukuoseną rinktis?

Moters šypsena / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 18:01
Pasimatymų būna įprastų ir ypatingų. Jei laukia pastarasis ir norisi palikti neužmirštamą įspūdį, siūlome keletą idėjų, kokia šukuosena atrodys romantiškai, viliokiškai ir atkreips dėmesį į jūsų veidą – akis ir šypseną.

Jeigu jūsų plaukai nėra trumpi, siūlome juos pagarbanoti arba palikti laisvai krentančias bangas. Ne viena apklausa yra atskleidusi, kad vyrams patrauklesnės garbanotos moterys. Tiesa, tos garbanos turi būti tvarkingos, tad drastiškiems eksperimentams ryžtis prieš svarbų pasimatymą neverta.

Itin gražiai atrodo didelės bangos, tarsi apsivijusios veidą ir pečius. Tokiai šukuosenai reikia stambių suktukų ir plaukų formavimo priemonės – suteikiančios purumą ir lengvai fiksuojančios, kad garbanos būtų lanksčios.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kitas variantas – lengvas plaukų pabangavimas karštomis žnyplėmis (tokias naudokite retomis progomis, antraip plaukai pradės lūžinėti). Ši šukuosena ypač tinka apsikirpusioms „bob“ ir „lob“ stiliumi. Plaukai taip susibanguoti gali ir tuomet, jei drėgnus supinsite į kelias kasas ir pusvalandį palaikysite. Jas išleidus, plaukai bus gražiai pasibangavę.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Romantiškai nuteikia ir kasa – jei plaukai ilgesni, supinkite ją ant vieno šono, o priekyje palikite laisvų, tarsi netyčia iš kasos išsprūdusių sruogų. Kuo įmantresnis pynimas – tuo įdomiau, nors tinka ir tradicinis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei neturite laiko, susiriškite „arklio uodegėlę“ – aukštai arba apačioje, ties kaklo pradžia. Kad šukuosena nebūtų kasdieniška, susiriškite juodu ilgu kaspinėliu – dabar tai labai madinga.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Turite gražius lygius ar garbanotus plaukus? Tuomet belieka papurkšti juos spindesio suteikiančia priemone (tinka ir plaukų galiukų serumas) ir pirmyn!

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei plaukai lyg ir tvarkingi, bet nepavyksta susitvarkyti su priekiu, galite susirišti iš viršutinės plaukų dalies kuoduką, o likusius plaukus palikti palaidus. Stilinga, gražu, neįpareigoja.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Daugiau šukuosenų įkvėpimo – galerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai