Jei įdomu: kokia mama esate pagal savo Zodiako ženklą

Mama ir vaikas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

„Momstrology“ (mamastrologija) – taip vadinasi identiškų dvynių Ophiros ir Tali Edut – „AstroTwins“ – knyga apie motinystę pagal žvaigždes. Kaip teigia seserys, knyga ir to paties pavadinimo interneto svetainė skirtos sąmoningiems tėvams, kurie nori sukurti laimingą šeimą.

Tad ką astrodvynės pasakytų apie kiekvieno iš Zodiako ženklų motinystės įgūdžius? Įdomu tai, kad jų įžvalgos šiek tiek skiriasi nuo tradicinių Zodiako ženklų apibūdinimų. Pasiskaitykite, kiek rasite tiesos apie jus? Beje, kartais tiesa gali žeisti. Tačiau žinant savo silpnybes, galima išmokti pažvelgti į save jūsų vaikų akimis.

Avinas

Mama-karė. Globojama Marso, todėl į viską gyvenime žvelgiate kaip į mūšį – esate tam pasiruošusi, gyvybinga ir trokštate pergalės. Vis tik kiekviena Avino ženklo atstovė giliai viduje yra deivė, kuri labai pasitiki savimi. Todėl savo vaikams būsite (arba esate) stiprios nepriklausomos moters pavyzdys.

Keisčiausia jums gali būti motinystės pradžioje – kai suvokiate, kad kitas žmogus yra visiškai priklausomas nuo jūsų ir kad savo poreikius teks perkelti į antrą planą.

Stipriosios mamų pusės: patikima, bebaimė, stipri, turinti savimonę.

Silpnosios mamų pusės: linkusi konkuruoti, nelaikanti pykčio, garbėtroška, susikoncentravusi į savo poreikius.

Jautis

Pirmiausia jums svarbu, kad vaikai būtų saugūs, sveiki ir pavalgydinti. Ir jei visa tai tikrai įgyvendinta, metas linksmybėms! Esate labai atsidavusi, kartu ir griežta. Kiekviena Jaučio ženklo atstovė yra gana senamadiška, tačiau už viso šio fasado slypi žemiška miela moteris. Gebate protingai investuoti ir apskritai tikite, kad už įdėtas pastangas turi būti atlyginta. Taigi jei paskiriate savo gyvenimą vaikams, tikitės, kad tai bus įvertinta. Auginate vaikus taip, kad jie būtų gerų manierų, jaustų pagarbą vyresniems ir ypač – jums. Vaikai dievina jus.

Stipriosios mamų pusės: stabilumas, geras skonis, bendrumo pajautimas, linkusi daug dirbti.

Silpnosios mamų pusės: garbėtroška, kurią kankina nuotaikų kaita; materialistė, linkusi nuolaidžiauti.

Dvyniai

Esate daugialypė asmenybė, kuri skatina šeimą spėlioti: ką jūs dabar pasakysite ar sugalvosite? Žodžiu, nuoboduliu jūsų namuose nekvepia. Jūsų nuostatos keičiasi nepastebimai, ir jas nulemia ryškūs prieštaravimai. Tiesiog jums neišeina laikytis savo pačios principų ir būti pastoviai. Taigi vyrui ir vaikams tenka mėginti prisitaikyti, nuspėti jūsų norus.

Galite būti nerimastinga, nes jūsų smegenys nuolat įsitempusios, nemokate atsipalaiduoti. O teks – vaikų auginimas reikalauja kantrybės.

Stipriosios mamų pusės: jaunatviška, kūrybinga, originali, plačiai mąstanti, smalsi, įvairiapusiška.

Silpnosios mamų pusės: nenuosekli, nekantri, linkusi mokyti ir kalbėti nei klausytis, pati sau prieštaraujanti.

Vėžys

Daugumai mamų Vėžių motinystės įgūdžiai yra įrašyti į jų DNR. Nuo vaikystės esate linkusi globoti – draugus, gyvūnėlius, lėles. Norite idealios šeimos ir namų ir stengiatės visai tai sukurti. Esate pasirengusi kurti tvirtus ryšius su vaikais – visam gyvenimui. Nors Vėžiai yra truputį drovūs, vaikai skatina jus puoselėti socialinį gyvenimą. Bendraujate su aplinkiniais atsargiai – tikrinate, su kuo galite būti atviros. Turite snobiškumo, tačiau jei prisileidžiate žmones artyn, tai jau ilgam.

Žinoma, didžiausias dėmesys visuomet skiriamas vaikams.

Stipriosios mamų pusės: jautri, sentimentali, atsidavusi, turinti išlavintą skonį.

Silpnosios mamų pusės: pernelyg globėjiška, pavydi, linkusi į nuotaikų kaitą ir baimę.

Liūtas

Motinystė jums – tai asmeninė ekspresija, į ją įdedate visą savo širdį. Jūs paliekate pėdsaką visame kame, ką darote. Stengiatės įsitraukti į visas vaikų veiklas. Norite, kad vaikai užaugtų išdidūs ir sėkmingi ir nuveiktų didžių darbų. Jūsų standartai griežti, nes pati esate linkusi siekti geriausio, kad ir kokių pastangų tai pareikalautų, ir galite net nesuvokti, kad iš vaikų reikalaujate per daug.

Aišku viena: savo vaikais jūs tikrai didžiuojatės. Tiesiog leiskite jiems atsipalaiduoti ir patyrinėti pasaulį patiems.

Stipriosios mamų pusės: žaisminga, kūrybinga, pasitikinti savimi, lyderė.

Silpnosios mamų pusės: dramatiška, pernelyg energinga, susikoncentravusi į save.

Mergelė

Mama Mergelė kupina kontrastų. Iš vienos pusės, jūs planuojate ir struktūruojate vaikų gyvenimą ir jų aplinką. Iš kitos – su vaikais esate žaisminga. Vienos Mergelės į motinystę neria kaip į didįjį gyvenimo nuotykį, kitos – tiesiog susitaiko su faktu, kad jų asmeninė erdvė pažeidžiama, o rezultatai – ne visuomet verti įdėtų pastangų. Nepaisant visko, jūs gebate atsipalaiduoti, tiesiog žvelgiate plačiau ir žinote, kad su vaikais viskas bus gerai.

Motinystė gali išmokyti jus atleisti perfekcionizmo vadeles. Vaikams su jumis – dažniausiai – būna linksma ir gera.

Stipriosios mamų pusės: organizuota, išmintinga, intelektuali, ugdanti sveikus įpročius.

Silpnosios mamų pusės: linkusi teisti, viską analizuoti ir pernelyg jaudintis; neurotiška.

Svarstyklės

Svarstyklės visą gyvenimą ieško tobulo balanso. Ką gi – motinystė gali padėti atrasti tą centrinę ašį ir suvaldyti chaosą. Nors esate linkusi viską atidėlioti, tapusi mama gebate struktūruoti gyvenimą. Svarstyklės sutvertos santykiams ir jaučiasi laimingos, galinčios paskirti kažkam savo gyvenimą. Vaikai tam – puikus pasiteisinimas. Jums patiks su jais žaisti, stebėti, kaip jie auga, atsakinėti į klausimus, kuriems nėra atsakymų, ir mėgautis dabarties momentu.

Tiesiog stebėkite, kad vaikai netaptų jūsų tuštybės projekcija – jie negimė tam, kad taptų jūsų ambasadoriais. Vaikai – tai ne jūs.

Stipriosios mamų pusės: kantrybė, išlavintas teisingumo jausmas, rafinuotumas, geras skonis.

Silpnosios mamų pusės: esate snobiška ir garbėtroška; nepastovi.

Skorpionas

Jūs dvilypė mama: linkusi į išdaigas ir kontrolę, įkvepianti, bet kartu ir bauginanti. Taigi vaikai atsižvelgia į jūsų nuotaikas ir žino, kada gali būti šalia, o kada – laikas sprukti. Jūs linkusi nepaprastai saugoti savo vaikus, ir te niekas nežengia jums skersai kelio. Norite, kad vaikų gyvenimas būtų suplanuotas preciziškai, net jei tai reiškia, kad pradėsite taupyti vaikų studijoms dar jiems negimus. Gyvenimas su tokia mama kaip jūs – tarsi žaidimas šachmatais ir tolesnių žingsnių numatymas.

Į motinystę pasineriate greitai. Nors aplinkiniams galite būti šalta, savo vaikams paskiriate meilę.

Stipriosios mamų pusės: stipri, intuityvi, valinga, atspari.

Silpnosios mamų pusės: obsesyvi, kontroliuojanti, emociškai šalta, paranojiška.

Šaulys

Jūs spontaniška, gyvenate vedama instinktų ir impulsų. Staigus atsakomybės už vaiką prisiėmimas ir įsipareigojimas jūsų laisvą dvasią trikdo. Vaikams esate nuostabi mama, su jumis jiems linksma, tačiau motinystė jums pačiai sukelia daug iššūkių. Į savo aktyvią kasdienybę tenka integruoti vaikus, t. y. – keisti savo gyvenimo būdą.

Atminkite: jeigu kažko negalite nugalėti / įvekti, prisitaikykite. Galų gale, pažvelkite į viską su humoru, net jei aplink – chaosas. Įtraukite vaikus į savo veiklą, jiems tiesiog norisi būti su mama ir jausti jos artumą.

Stipriosios mamų pusės: matanti perspektyvą, turinti gerą humoro jausmą, išmintinga, linkusi į nuotykius.

Silpnosios mamų pusės: pernelyg spontaniška ir neorganizuota, nekantri, stačiokiška, šiurkštoka.

Ožiaragis

Esate ir mama, ir tėtis, netgi labiau linkusi į tėvišką elgesį su vaikais. Tai nereiškia, kad esate nesentimentali ar nemoteriška – tiesiog jus globoja Saturnas, kuris suteikia jums autoriteto ir struktūriškumo. Mokote vaikus gyvenimo tiesų. Jums patinka būti artimai su vaikais, bet netrokštate tapti jų geriausia drauge. Svarbu, kad jus vaikai gerbtų, kaip ir jūs gerbiate savo tėvus. Jūsų meilė vaikams tvirta, mylite darbais, o ne žodžiais ar apkabinimais. Esate pamatinis savo klano akmuo.

Atminkite: vaikai auga greitai, todėl atsipalaiduokite ir pasimėgaukite jų vaikyste.

Stipriosios mamų pusės: kantri, nuosekli, supratinga, planuojanti, tradicinių vertybių.

Silpnosios mamų pusės: nerimaujanti, pesimistiška, abejojanti savimi, pernelyg atsargi.

Vandenis

Jūs tokia įvairialypė, kad net sunku apibūdinti. Jūsų savybės prieštarauja viena kitai, galite daug leisti vaikams ir kartu būti visiškai pamišusi dėl kontrolės; dainuoti apie vienaragius ir ciniškai žvelgti į pasaulį. Vaikams su jumis nenuobodu, jūs pašėlusi, tačiau jūsų požiūris ir mąstymas keičiasi, ir vaikai turi taikytis prie jūsų. „Tikėkitės netikėtumų“ – taip būtų galima pasakyti jūsų artimiesiems.

Nors šiaip turite problemų su atvirumu ir intymumu, motinystė gali atnešti netikėtų permainų – jausmų gelmę ir norą giliau įleisti šaknis.

Stipriosios mamų pusės: jaunatviška, originali, teisinga, plataus akiračio.

Silpnosios mamų pusės: linkusi į pesimizmą, dramatiška, atsiskyrusi, linkusi nustatyti ribas.

Žuvys

Jums patinka prabanga, jaukumas ir kuriate tokius namus. Jūsų durys atviros aplinkiniams, esate šiltas, emociškai brandus, išmintingas žmogus. Žinoma, turite ir savų keistenybių. Tačiau jūsų širdis visada reikiamoj vietoj (net jei ir galva – ne). Jūsų namuose nėra rutinos, kiekviena diena kupina įvykių. Geri ar blogi jie bus – nepabandžiusi nesužinosite. Viso šio laisvumo blogoji pusė – jums trūksta stabilumo. Paaugę vaikai gali pykti ant jūsų dėl nenuspėjamo permainingumo.

Atminkite: nors jums nurodinėjimai nepatinka, mažiems vaikams reikia struktūros.

Stipriosios mamų pusės: kūrybinga, globėjiška, užjaučianti, turinti gerą vaizduotę.

Silpnosios mamų pusės: nestabili, manipuliuojanti, linkusi į kaltės jausmą.

Skaitykite daugiau