Jeffrey Epsteino buvusi partnerė Ghislaine Maxwell pripažinta kalta dėl seksualinių nusikaltimų

Jeffrey Epsteinas ir Ghislaine Maxwell / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nešlovę užsitraukusio velionio finansininko Jeffrey Epsteino buvusi partnerė britė Ghislaine Maxwell trečiadienį buvo pripažinta kalta dėl lytinių nusikaltimų.

60 metų G.Maxwell 12 asmenų prisiekusiųjų žiuri Niujorke pripažino kalta dėl penkių iš šešių jai pareikštų kaltinimų, įskaitant rimčiausią kaltinimą dėl prekybos nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo tikslais.

Ji gali likusį gyvenimą praleisti už grotų.

Po teismo nuosprendžio G.Maxwell advokatė Bobbi Sternheim sakė, kad jos teisininkų komanda jau rengia apeliaciją ir „tiki, kad ji bus išteisinta“.

G.Maxwell, ilgametė nuteisto vaikų tvirkintojo J.Epsteino bendražygė, sėdėjo kalėjime nuo 2020 metų liepos mėnesio, kai jai buvo pareikšti kaltinimai dėl paauglių tvirkinimo. Kai kurios aukos buvo vos 14 metų amžiaus.

Ghislaine Maxwell / Scanpix nuotr.

G.Maxwell yra jauniausia 1991 metais mirusio laikraščių magnato Roberto Maxwello dukra.

Netrukus po tėvo mirties ji išvyko iš Jungtinės Karalystės ir apsigyveno Amerikoje, kur dirbo nekilnojamojo turto srityje ir galiausiai susipažino su J.Epsteinu.

Skelbiama, kad poros romantiški santykiai truko tik kelerius metus, tačiau G.Maxwell dar ilgai dirbo su J.Epsteinu ir, kaip teigiama, supažindino jį su turtingomis ir galingomis asmenybėmis, įskaitant Billą Clintoną ir princą Andrew.

Žmonės.lt primena, kad 2019 metų rugpjūtį finansininkas Jeffrey Epsteinas pasikorė Niujorko kalėjimo kameroje, laukdamas teismo nuosprendžio dėl kaltinimų prekyba nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo tikslais.

Jeffrey Epsteinas ir Ghislaine Maxwell (4 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau