Jeffo Bezoso gyvenimas ne pagal taisykles

Jeffas Bezosas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-10 10:25
Jei Jeffas BEZOSAS (55) būtų mąstęs standartiškai, greičiausiai nebūtų tapęs turtingiausiu planetos žmogumi. Taip, jis skiriasi su pirmąja žmona MacKenzie (48), tačiau, regis, nauja jo draugė – irgi nepaprasta moteris.

Pirmiausia ji – ne jauniklė, o Jeffo ir MacKenzie bendraamžė. Lauren Sánchez – keturiasdešimt devyneri, ji – verslininkė, aktorė ir televizijos laidų vedėja, dviejų vaikų mama ir formaliai – vis dar ištekėjusi moteris. Jos vyras – Holivudo talentų agentas Patrickas Whitesellas (53).

Prieš dvejus metus ponia Sanchez įsteigė sraigtasparnių bendrovę „Black Ops Aviation“, kurios specializacija – filmuoti iš oro. Pati pilotuoja nuo 2011-ųjų, nors buvo sudėtinga gauti leidimą skraidyti, nes skundžiasi disleksija. Ji konsultavo „Diunkerko“ režisierių Christopherį Nolaną, o neseniai tapo veiksmo trilerio „Miss Bala“ iš oro filmuotų epizodų prodiusere. Sakoma, kad ypatingas Jeffo, neabejingo skrydžiams (tiesa, kosminiams), ir Lauren ryšys užsimezgė, kai ji buvo pasamdyta padirbėti Bezoso kosminių skrydžių bendrovei „Blue Origin“.

Visi keturi – Lauren, jos vyras, „Amazon“ bosas ir MacKenzie – susipažino prieš kelerius metus Sietle (čia nuo 1994 metų yra „Amazon“ būstinė). Ir tapo draugais, o paskui du iš ketverto (žinoma, jei gandai apie Bezoso ir Sánchez romaną yra tiesa) – kai kuo daugiau. Cituojamas šaltinis teigia, esą Lauren iškart pasakiusi, kad Jeffas – tas vyras, kokio jai reikia. „Amazon“ įkūrėjo turtas neseniai buvo įvertintas 137 milijardais JAV dolerių, o Sanchez visada mėgo gyventi prabangiai. Antai prieš kelias savaites „Neiman Marcus“ ir „Barney’s“ parduotuvėse Beverli Hilse prisipirko batelių už 12 tūkstančių dolerių.

Šaltiniai teigia, kad milijardierius ir efektingoji lakūnė kartu nuo 2018 metų birželio. Ir atostogavo drauge – Jeffas mylimąją skraidino privačiu savo lėktuvu, yra užvertęs ją erotinėmis žinutėmis bei asmenukėmis. Ir Jeffas, ir Lauren neigia apgaudinėję sutuoktinius – girdi, jų romanas užsimezgė jau tada, kai Bezosas nebegyveno su MacKenzie, o Sanchez – su Patricku.

Atrodo, kad pinigai traukia ne tik pinigus, bet ir ypatingas moteris. Dabartinė Jeffo žmona rašytoja MacKenzie Tuttle-Bezos – buvusi jo Prinstono laikų kolegė, tik studijavo anglų kalbą (Jeffas – elektrotechniką ir kompiuteriją). Paskui jie kartu dirbo investiciniame fonde „D. E. Shaw & Co“, o 1993 metais susituokė. Turi keturis vaikus – tris sūnus ir mergaitę, įvaikintą Kinijoje. Jeffas vaikystėje irgi buvo įvaikintas: jo motina Jacqueline Gizos pastojo dar mokydamasi vidurinėje, tačiau santuoka su kūdikio tėvu nesusiklostė; kai Jeffui buvo ketveri, motina ištekėjo už emigranto iš Kubos Miguelio Bezoso ir šis įsisūnijo berniuką, davė jam savo pavardę.

Jeffo ir rašytojos MacKenzie – įsteigtos organizacijos „Bystander Revolution“, kovojančios su patyčiomis, vadovės – santuoka tvėrė 25 metus. Ir bent kol kas visažinis žurnalas „Forbes“ tvirtina, kad pora nebuvo pasirašiusi santuokos sutarties, o pagal Vašingtono valstijos įstatymus tokiu atveju sutuoktinių turtas dalijamas pusiau. Taigi po skyrybų „Forbes“ milijardierių sąrašo penktojoje pozicijoje gali atsirasti nauja pavardė: ponios MacKenzie Bezos būsimasis turtas vertinamas beveik 69 milijardais dolerių. Delnus trina ir advokatai: net vienas procentas skyrybų metu iškovotos sumos – įspūdingas honoraras.

Pranešimas apie Bezosų skyrybas buvo taktiškas ir net romantiškas – tviteryje jie rašė, kad net jei būtų žinoję, kad po 25 metų išsiskirs, vis tiek būtų viską pakartoję. „Mes nusprendėme išsiskirti, bet liksime draugai. Puikiai gyvenome kaip susituokusi pora, o dabar mūsų laukia puiki ateitis kaip tėvų, draugų ir įvairių projektų partnerių. Pavadinimai gali būti įvairūs, bet mes visada būsime šeima ir tikri draugai.“ Bet tada, kai šis tekstas pasirodė, viešai dar nebuvo pasklidusi žinia apie Lauren ir Jeffo romaną. Jei tai tiesa ir MacKenzie apie jį nežinojo, draugiškos skyrybos gali nepavykti.

Lauren Sánchez – efektinga, atkakli, charizmatiška ir ryžtinga. Ji – trečios kartos meksikiečių kilmės amerikietė, gimusi Albukerkyje, kaip ir Jeffas. Tik, kitaip nei Bezosas, gavo kuklų išsilavinimą. 2017 metais interviu „The Hollywood Reporter“ ji prisipažino atėjusi iš niekur, o vaikystėje miegodavo ant močiutės automobilio užpakalinės sėdynės, kai toji važiuodavo valyti namų. Draugai irgi patvirtino, kad ji – labai maloni moteris, bet nepaprastai ambicinga ir atkakliai siekianti tikslų. Ką gi, „Amazon“ bosas – neblogas trofėjus ponios Sanchez kolekcijoje. 

Naujausi straipsniai