Jeanas Claude'as Van Damme'as išsidavė miegojęs su Kylie Minogue

Jeanas-Claude'as Van Damme'as ir Kylie Minogue filme „Gatvės kovotojas“ (1994 m.) / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-14 17:15
Jeanas Claude'as Van Damme'as (51) kalbėdamas su užsienio žiniasklaida pripažino, kad „būtų nenormalu“, jei jis būtų nepasinaudojęs proga užmegzti romaną su viena seksualiausių šių laikų dainininkių ir aktorių Kylie Minogue (44).

Ši žinia iš koto išvertė ne vieną Kylie ir Jeano Claude'o gerbėją. Dauguma gandą tiesiog praleido pro ausis, tačiau kovinių filmų žvaigždė patvirtino, kad tarnybinį romaną su popscenos diva jis rezgė 1994-aisiais metais, filmo „Gatvių kovotojas“ (angl. „Street fighter“) aikštelėje.

Kita vertus, žiniasklaidoje pasirodė ir kitokių spekuliacijų. Neva niekam nebeįdomus Jeanas Claude'as reklamuodamas  naująjį Sylvesterio Stallone filmą „Nesunaikinami 2“ metė paskutinį kišenėje likusį kozirį – meilės aferą su Kylie, rašo portalas Mirror.co.uk.

Interviu metu aktorius dalijosi savo ir  australų kilmės dainininkės meilės nuotykio detalėmis. Žurnalisto paklaustas, ar jį ir Kylie filmavimo metu kas nors siejo, Jeanas Claude'as gana aiškiai pasakė: „Kartais tiesiog leidiesi pasroviui. Nežinau, galbūt ir vyko... Gerai, tarp mūsų buvo romanas. Taip, taip, taip“, – džiaugsmingai bėrė žodžius veiksmo filmų herojus.

„Tai įvyko, kuomet buvome Tailande. Saldūs bučiniai ir geras seksas. Juk būtų nenormalu su ja nesileisti į meilės nuotykius. Ji beprotiškai graži, nuolatos besišypsanti, simpatiška, šarminga. Mane sužavėjo ir tai, kad ji nebuvo išpuikusi, kaip daugelis Holivudo žvaigždžių. – interviu detales liejo Jeanas Claude'as. – Tailande lankiausi ne pirmą kartą ir jau puikiai žinojau jo apylinkes, tad aprodžiau jas Kylie. Ji – nuostabi moteris.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai