Jazzu surengė stebuklu dvelkiantį Naujųjų metų koncertą

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Nacionalinėje dailės galerijoje / Vyginto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-31 20:29
Vos keli šimtai laimingųjų gavo progą senuosius metus palydėti kartu su viena geriausių Lietuvos dainininkių Justė Arlauskaitė-Jazzu. Ji paskutinę metų dieną surengė jaukų ir šiltą pasirodymą Nacionalinėje dailės galerijoje.

Koncertas dvelkė stebuklu – magišką atmosferą kūrė ne tik širdį veriantis Jazzu balsas, bet ir jos įvaizdis. Dainininkė scenoje pasirodė pasidabinusi juodo aksomo suknele, veidą puošė ryškus naujametis makiažas.

Įsisiūbavus koncertui Jazzu nusispyrė auksinius batelius. 2018-uosius ji pasitinka būdama tokia, kokia ir jos muzika – be krislelio dirbtinumo.

Šventinį vakarą atlikėja savo gerbėjams dovanojo jau gerai žinomas, dar prieš dešimtmetį sukurtas dainas, akustines populiarių dainų versijas, skambėjo ir šventinės improvizacijos, naujos Jazzu kūrybos dainos. Švelnus atlikėjos balsas skambėjo kartu su fortepijono ir violončelės garsais.

Vyginto Skaraičio nuotr.
Vyginto Skaraičio nuotr.

Vos 300 bilietų į Jazzu koncertą buvo išgraibstyti vos tik pasirodę prekyboje, tad Nacionalinė dailės galerija Naujųjų metų išvakarėse buvo pilnutėlė. Ko Jazzu ateinančių metų proga palinkėtų savo klausytojams?

„Pastaruosius metus mokausi susidraugauti su pačia savimi. Man atrodo, kad Lietuvoje labai mėgstame vienas kitą kritikuoti. Tačiau juk tai visų pirma eina iš mūsų pačių. Pasaulis aplink mus pradeda keistis tada, kai keičiasi mūsų vidinis pasaulis.

Kitiems metams noriu visiems palinkėti pamiršti aplinkinį triukšmą ir atsigręžti į save, įsiklausyti, ko iš tikrųjų norime. Kad žiūrėdami į save matytume ne tai, kiek mes daug nepadarėme, ką praleidome. Vietoj savęs kaltinimo pasidžiaukime savo pasiekimais. Tegul jie suteikia mums jėgų eiti į priekį”, – prieš koncertą linkėjo atlikėja.

Vyginto Skaraičio nuotr.
Vyginto Skaraičio nuotr.

2017-ieji kerinčio balso savininkei Jazzu buvo ypatingi metai ir muzikinėje karjeroje, ir asmeniniame gyvenime. Dainininkė daug koncertavo Lietuvoje ir užsienyje, pasirodė su Leonu Somovu bei savo soliniais projektais, paskelbė apie kūrybinio dueto Leon Somov & Jazzu išsiskyrimą. Taip pat ji išbandė save naujame vaidmenyje ir nusifilmavo didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukusio daugiaserijinio vaidybinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinyje „Laisvės kaina. Partizanai“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai