Jazzu su A. Mamontovu ir talentingiausi šalies vaikai ragins aukoti

A. Mamontovas ir Jazzu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-29 14:37
Penktadienio vakarą Vilniuje bus paskelbta oficiali Kalėdų laukimo pradžia. TV3 žiūrovai išvys, kaip Katedros aikštėje įžiebiama svarbiausia Lietuvos Kalėdų eglė, o ryškiausios muzikos žvaigždės drauge su talentingais šalies vaikais ragins aukoti „Išsipildymo akcijai.

Praėjusias metais tarp gražiausių pasaulio Kalėdų eglių patekusi Vilniaus eglutė žadina daugelio smalsumą. Kaip gi Kalėdų medis atrodys šiemet? Vilniečius ir miesto svečius džiuginsiantis renginys ragins ne tik linksmintis iš visos širdies, bet ir daryti gerus darbus. Be eglutės įžiebimo, Katedros aikštėje ir Valdovų rūmuose vyks „Išsipildymo akcijos“ koncertas. Jo metu žiūrovai bus kviečiami tapti stebukladariais ir išpildyti sergančių vaikų norus.

TV3 žiūrovai stebuklus galės kurti savo mobiliųjų telefonų pagalba. Koncerto metu žiūrovai galės suteikti viltį sergančių vaikų artimiesiems ir parodyti, kad ne viskas yra prarasta. Surinkus 1890 gerumo sąskaita pasipildys 1 euru, 1891 – į gerų darbų maišelį įkris 2 eurai, 1892 – gerumas pasipildys 3 eurais. Jais skambinti bus galima ir reklamos pertraukų metu. „Išsipildymo akciją“ ves ryškiausios TV3 televizijos žvaigždės: Marijonas Mikutavičius, Renata Šakalytė-Jakovleva, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. Į žiūrovus kreipsis ir svarbiausias šalies žmogus – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, taip pat kunigas Ričardas Doveika, olimpietė Vida Vencienė.

Žiūrovai jau keletą mėnesių mato TV3 eteryje besisukančias istorijas apie mažuosius ligonius su didelėmis viltimis. Prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ gali kiekvienas. Kiekvienas suaukotas euras yra labai svarbus ir palengvinsiantis mažųjų sergančių herojų gyvenimą.

Penkioliktosios „Išsipildymo akcijos“ koncerte scenoje savo dainas TV3 žiūrovams dovanos ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Andrius Mamontovas, SKAMP, Saulius Prūsaitis, Beatrich, Erica Jennings, Gerda Žemaitė. Visi jie savo pasirodymus ir dainas paruošė specialiai „Išsipildymo akcijai“. Dainininkams kompaniją scenoje palaikys ir talentingiausia Lietuvos vaikai – mažieji atlikėjai, šokėjai.

Scenoje pasirodys ir ryškiausios „X Faktoriaus“ žvaigždės: „Original Copy“, „Golden Age“, „Zeta Beat“, Iglė Bernotaitytė, Monika Pundziūtė-Monique, „Queens of Roses“, o šiemet „X Faktoriuje“ dalyvavęs aklasis Aurimas Papečkys kartu su Ilona Balsyte atliks specialiai „Išsipildymo akcijai“ skirtą dainą. Scenoje žiūrovai išvys ir „Lietuvos talentų“ dalyvių pasirodymus. Specialų numerį ruošia Emilis ir Milėja, o Airidija pasirodys su grupe „Naktinės personos“, būgnininkė Fausta su Sauliumi Urbonavičiumi-Samu.

„Išsipildymo akcijos“ koncertas jau gruodžio 1 d., penktadienį, 19.30 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai