Jazzu pristato vaizdo klipą „Wild“: naujas jos įvaizdis nustebins

Jazzu „Wild“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-23 11:15
Justė Arlauskaitė-Jazzu sausio 23 dieną pagaliau gerbėjams pristatė naują dainą ir ilgai lauktą jos muzikinį klipą „Wild“. Būsimo koncertų turo „Welcome“ metu Justė savo gerbėjams skirs du albumus: vieną įrašė Lietuvoje, o kitą – Jungtinėje Karalystėje, garsiojoje „Soho Recording Studios“ įrašų studijoje.

Kad senoji Justė Arlauskaitė-Jazzu akimirkai pasitraukė iš kadro – akivaizdu. Naujausiame vienos talentingiausių Lietuvos atlikėjų vaizdo klipe – laukiniai įsiaudrinusių afroamerikiečių šokiai ir šiuolaikinės populiariosios muzikos ritmai.

Jazzu kelrodė žvaigždė Londone – britų muzikos prodiuseris Anthony Marshallas, praėjusį savaitgalį surengęs pirmąją jos gyvo garso repeticiją. Muzikantai – aukščiausio lygio profesionalai, tokios pat sudėties grupė groja kartu su „Grammy“ laureatu Craigu Davidu, o atskirai – su kitomis ryškiausiomis pasaulio žvaigždėmis.

Šiuo metu nauja kryptimi judanti Jazzu tikisi, kad jos gerbėjai šiltai sutiks tokius pokyčius, nes visas darbas pareikalavo daug jėgų ir ištvermės. Juk Justė jau ne kartą įrodė, kad ji gali būti visokia. 

Justės Arlauskaitės-Jazzu repeticija Londone / Rusnės Draz nuotr.
Justės Arlauskaitės-Jazzu repeticija Londone / Rusnės Draz nuotr.

Išgyvenusi daug dalykų Justė vienu gyvenimo etapu buvo lyriškesnė, o kitu – energingesnė. Tiesa, jos stabilumą lėmė ilgametis darbas su Leonu Somovu. Tačiau jų keliams išsiskyrus, Justė nusprendė pasikliauti talentingo prodiuserio Anthony pagalba.

„Aš nenoriu daryti kitaip, tiesiog man taip darosi. Juk ir prieš dešimt metų mano muzika buvo kitokia nei prieš penkerius metus. Tai natūrali žmogaus raida, transformacija.

Taip, dabar pasikeitė labai daug kas, bet tikrai neatsisakysiu nei savo praeities, nei savo prigimties. Būsimuose koncertuose tikrai skambės ir „Ką tu su manim darai?“, ir „Po mano oda“, ir kiti mano hitai. Tačiau kartu tai bus pirmieji žingsniai pokyčių ir tarptautinio žinomumo link.

Dėl to dabar man labai svarbus palaikymas tų žmonių, kurie palaikė per visą karjerą. Manau, kad jiems viskas bus staigmena, – man pačiai šios transformacijos tapo didžiule staigmena. Tai naujas mano karjeros puslapis, kuriame žmonės vis tiek mane puikiai pažins. Kas mėgo mano senas dainas, tikiu, pamėgs ir naujas.“ – prieš klipo premjerą sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Justė naujausią vaizdo klipą su visa komanda dykumoje filmavo 18 valandų. Įvertinkite jos darbą.

VAIZDO KLIPĄ RASITE ČIA.

Naujausi straipsniai