Jazzu norėtų išmokti būti nematoma, o Leonas Somovas – medituoti

Leon Somov & Jazzu / Lino Masioko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-19 14:46
Šią savaitę vyksiančioje Vilniaus knygų mugėje Lietuvos muzikantai pristatys naujausius savo darbus. Lietuvos parodų ir kongresų centro pirmoje salėje vyks koncertai, pokalbiai ir neformalūs susitikimai su klausytojais.

Prieš pat vieną iš paskutinių savo koncertų į „Muzikos salę“ atvyks ir Leonas Somovas su Jazzu. Pokalbių scenoje bus galima išgirsti, kaip jie išgyvena skyrybas muzikiniame kelyje ir kokie artimiausi jų kūrybiniai planai.

„Muzikos salės“ rengėjų interviu Leonas Somovas atskleidžia, kad be muzikos mėgsta fotografuoti ir važinėti dviračiu. Elektroninės muzikos kūrėjas norėtų išmokti švedų kalbą, nebijoti aukščio ir medituoti. Iš knygų personažų į savo koncertą jis pakviestų Drakulą, o scenoje norėtų pasirodyti su Kendricku Lamaru.

Jazzu išdavė, kad jos kambaryje paauglystėje kabėjo grupių „Bavarija“ ir „Spice Girls“ plakatai. Į savo koncertą ji pakviestų rašytojo Č. Bukovskio alter ego – pagrindinį romano „Paštas“ veikėją bei muzikantą Simoną iš M. Orthso knygos „Magiška kepurė“. Atlikėja norėtų išmokti būti nematoma, skraidyti ir keliauti laiku.

„Muzikos salės“ pokalbių scenoje pasirodys ir neseniai elektroninės muzikos albumą pristatęs bei koncertui su orkestru besiruošiantis Andrius Mamontovas. Muzikinę tylą nutraukę „Happyendless“ vaikinai pristatys ką tik išleistą albumą. Pokalbių programoje taip pat lauks susitikimas su grupe „Skamp“, kuri švenčia 20 metų scenoje ir grįžta su nauja kūryba.

Monika Linkytė pristatys mini albumą „Old Love“. Naują muzikinį etapą pradėjusi dainininkė į šį albumą sudėjo pačios parašytas ir skirtingomis formomis pasirodžiusias dainas. Premjerą klausytojams pateiks ir atlikėja Migloko. Ji pristatys kupiną įvairių muzikinių charakterių, tiek elektroninio, tiek gyvo skambesio, eklektišką albumą „Sacred Tears“.

Po muzikinių kelionių po Europą „Garbanotas Bosistas“ gerbėjus nudžiugins ilgai brandintomis dainomis iš naujo albumo „Room for You“. Atlikėjas Omerta pristatys pirmą Lietuvoje akustinį repo albumą. Raganiškoji grupė „Sen Svaja“ surengs albumo „Kraitis iš pelkės" premjerą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai