Jazzu – lietuje mirkusiai Klaipėdos publikai: „Jei galėčiau, susikeisčiau su jumis vietomis“

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Klaipėdoje / A.Jašinskienės/15min.lt nuotr.
Autorius: Aurelija Jašinskienė
Publikuota: 2016-08-06 01:47
Vilniuje lietaus egzaminą išlaikiusiems Justei Arlauskaitei-Jazzu bei Modesto Pitrėno diriguojamam orkestrui ir Klaipėdoje teko koncertuoti sušlapusiai publikai.

Prieš savaitę Jazzu su orkestru koncertą surengė festivalyje „Midsummer Vilnius“. Vasariškai šiltą vakarą tada ėmė skalbti lietus, gerbėjai slėpėsi po skėčiais, susisuko į lietpalčius.

Klaipėdoje Jazzu ir M.Pitrėno diriguojamą orkestrą penktadienio vakarą taip pat pasitiko lietus. Intensyviai lyti nenustojo viso koncerto Vasaros estradoje metu.

Lyg numatydami tai, organizatoriai apsuko sceną ir žiūrovai koncertą stebėjo sėdėdami po estrados stogu. Koncerto rengėjų skaičiavimais, Klaipėdoje susirinko apie 3,5 tūkstančių žiūrovų.

Jazzu vardu pasivadinusi J.Arlauskaitė prisipažino publikai, kad išvydusi lietuje skendinčią Klaipėdą – ją ištiko isterija. „Aš jums dainuosiu triskart labiau iš širdies nei kada nors anksčiau“, – sakė juoda ilga permatoma suknele pasipuošusi dainininkė.

Pliaupiantis lietus kiek pakoregavo programą – atsisakyta nedidelės pertraukos. „Jei tik galėčiau – susikeisčiau su jumis vietomis, kad lytų ant manęs, o ne ant jūsų“, – prisipažino Jazzu.

Nepaisydami lietaus žiūrovai Klaipėdoje šėlo – kartu su dainininke niūniavo, šoko, nepaisydami balų.

A.Jašinskienės/15min.lt nuotr.
A.Jašinskienės/15min.lt nuotr.

Keli gerbėjai į sceną vis nešė gėlių – ir skintų gvazdikų, ir vazonėliuose. Vienas gerbėjas vis nešė dainininkei po vieną gvazdiką – po koncerto Jazzu jų turėjo jau visą puokštę.

Net ir pasibaigus koncertui peršlapusi publika Klaipėdoje nesiskirstė – Jazzu su orkestru klausytojus pamalonino atlikdami dar kelias dainas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jaukiame Jazzu ir orkestro koncerte publikos neišgąsdino žadėta audra – susirinko minia

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai