Jazzu į „Sidabrinės gervės“ ceremoniją atvyko po bokso treniruotės: „Dar dabar rankos dreba“

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Eividas Mackevičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-05-27 20:57
Į penktadienio vakarą vykusią kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2016“ ceremoniją atvyko ir dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Čia ji pasirodė ne viena – Justę atlydėjo bičiulis, plaukų stilistas Eividas Mackevičius.

Žmonės.lt J.Arlauskaitė-Jazzu pasakojo, kad į kino apdovanojimų šventę atvyko skubėdama, nes prieš pat „Sidabrinės gervės“ ceremoniją dalyvavo bokso treniruotėje.

Vyrišku sportu laikomo bokso treniruotes lankanti J.Arlauskaitė-Jazzu džiaugiasi: „Pagaliau atradau savo sporto šaką.“

„Aš buvau susipykusi su sportu, todėl ieškojau sporto šakos, kuri man patiktų. Visą laiką galvojau, kad būtent boksas teiks man tą džiaugsmą. Pabandžiau ir pasitvirtino. Bet ką, ką aš darau, turi turėti kažkokią filosofiją. Ten ne tik technika, bet ir emocijos, kurias aš galiu išlieti. Nors boksą lankau dar labai neilgai, treneris jau sako: „Tu apsigimus boksininkė“. Dar dabar rankos dreba po treniruotės, bet aš jau noriu eiti į kitą“, – Žmonės.lt pasakojo J.Arlauskaitė-Jazzu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ant raudono kilimo pasibučiavę Pijus ir Mangirdas: „Drąsos reikėjo tiek, kiek Gedimino prospekte“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Sidabrinės gervės“ raudonu kilimu žengę svečiai žavėjo puošnumu ir elegancija

Apdovanojimų ceremonijoje Jazzu pasirodė neatsitiktinai. Dainininkė teigė, kad visos meno šakos yra susijusios, todėl kinas – neatsiejama jos gyvenimo dalis.

„Muzika, fotografija, teatras ir kinas yra glaudžiai susiję, todėl tenka domėtis visais šiais dalykais. Tuo labiau, kad daugybė mano draugų yra aktoriai, režisieriai, scenaristai. Tačiau nesu kažkokia vertintoja – man tiesiog patinka tam tikri filmai.

Labai smagu čia būti, nes kai vyksta tokie renginiai, dažniausiai tenka koncertuoti. O dabar esu laisva, galiu nevaržomai su visais bendrauti ir dalintis mintimis apie kiną“, – džiaugėsi J.Arlauskaitė-Jazzu.

„Sidabrinės gervės“ apdovanojimų ceremonija rengiama jau devintąjį kartą. Šįmet iškilminga šventė vyksta Vilniaus renginių salėje „Compensa“.

Renginio nepraleido gausus būrys apdovanojimuose nominuotų režisierių, aktorių, kitų kino pasaulio atstovų, taip pat tų, kurie į nominantų sąrašą nors ir nepateko, bet atėjo pasveikinti, pagerbti kolegų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama