Jazzu apsilankė naujame kosmetikos butike: „Esu scenos žmogus ir negaliu savęs neprižiūrėti“

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-25 17:08
„Žmonės mane mato visokią: kaip karalienę, ką tik nulipusią nuo scenos, einančią pavakarieniauti su draugais, ar belakstančią į sporto klubą, pasidažiusią tik tušu“, – sako Justė Arlauskaitė-Jazzu (28), trečiadienį apsilankiusi Izraelio kosmetikos butike Vilniuje. Dainininkė teigia, kad jos darbas įpareigoja visuomet atrodyti gerai, tačiau pripažįsta, kad daug kosmetikos naudoti jai nereikia.

Garsi atlikėja apie asmeninį gyvenimą ir skyrybas su Justinu Jankevičiumi neatvirauja, tačiau mielai pasidalijo savo grožio puoselėjimo paslaptimis. Anot Justės, prisižiūrėti save turi kiekvienas, tačiau kosmetikos pati naudoja saikingai.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Jokių kūno vietų nesipučiu ir nepumpuoju, šiaip esu už natūralumą, bet ir už tam tikras korekcijas. Esu scenos žmogus ir negaliu vaikščioti po miestą neprisižiūrėjusi savęs, nes pati to nenoriu ir negaliu. Kiekvienas žinome savo trūkumus ir man užtenka minimalių priemonių juos paslėpti ar paryškinti privalumus. Aš naudoju kosmetiką, bet tikrai nesu fanatikė“, – Žmonės.lt pasakojo Jazzu.

Dainininkės rankinėje visada galima rasti tik tušą ir pudrą: „Be jų išsiverčiu nebent sodyboje. Aš išėjusi į gatvę mėgstu jaustis gerai, o gerai jaučiuosi pasidažiusi. O ir šiaip mano veido oda yra linkusi rausti, labai greitai įdegti, vadinasi, privalau užsitepti pudros, nes nenoriu anksčiau susenti, noriu būti graži kaip ir kiekviena moteris.“

Nemėgstu grožių salonų, nes jie mane išmuša iš vėžių, neturiu laiko jiems, noriu kurti dainas.

O ilgiausiai Justė užtrunka ne besidažydama prie veidrodžio, bet maudydamasi vonioje.

„Labai patinka mirkti vonioje, man patinka aliejai, kol aš išsimasažuoju, kol pasidarau pilingą, praeina daug laiko. Kai keliauju, prisiperku įvairiausių natūralių kaukių, man patinka jomis terliotis. O po to prie veidrodžio kasdien užtrunku daugiausiai 5 minutes, o jei kažkur ruošiuosi – 20 minučių.“

J.Arlauskaitė-Jazzu sako, kad įvairias grožio procedūras dažniausiai darosi pati, nes nemėgsta grožio salonų.

„Nemėgstu grožių salonų, nes jie mane išmuša iš vėžių, neturiu laiko jiems, noriu kurti dainas, – juokėsi Justė. – Pavyzdžiui, manikiūrą ir pedikiūrą darausi pati ir puikiai tai sugebu, nes man nepatinka, kai kas kitas liečia mano nagus. Tačiau salone tvarkausi antakius, nueinu į masažus – jie labai man patinka, atpalaiduoja ir stangrina kūną. Man svarbiausia, kad grožio procedūros neatimtų daug laiko ir būtų efektyvios.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Į trečiadienio renginį Izraelio kosmetikos butike atvyko ir daugiau žinomų žmonių, tarp kurių Giedrius Drukteinis, Ramunė Klivečkienė, Aušra Štukytė, Julia Janus ir kiti.

Svečiai mėgavosi procedūromis – išbandė įvairiausius aliejus, makiažą chna dažais, rankų masažą, turėjo galimybę paragauti tradicinių žydų virtuvės užkandžių bei gėrimų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai