Jazzu apie „X Faktoriaus“ atrankas: „Kiek daug žmonių, galinčių tapti muzikos žvaigždėmis“

Jazzu „X Faktoriaus“ atrankose / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-14 14:16
Šiauliuose praūžė tris dienas trukę „X Faktoriaus“ atrankų filmavimai. Jų metų pasirodę dalyviai stengėsi sužavėti keturis šou teisėjus. Trys arba keturi „taip“ garantavo bilietą į kitą TV3 televizijos šou etapą. Beveik visi kalbinti dalyviai teigė, kad svarbiausia jiems projekte gerai praleisti laiką ir patekti į kitą etapą – „Kūrybinę stovyklą“.

Šou dalyvių pasirodymus vertino Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Scenos profesionalai sprendė, kurie dalyviai yra verti keliauti toliau, o kam vertėtų dar pasimokyti ir grįžti geriau pasiruošus. TV3 žiūrovai atrankas išvys rudenį.

J. Arlauskaitė-Jazzu tikina, kad „X Faktorius“ ją kiekvienais metais maloniai stebina. Teisėją džiugina, kad projekte tiek daug jaunų, tačiau jau puikiai dainuojančių dalyvių. Šiemet projekte galima dalyvauti nuo 12 metų. Todėl į sceną žengė iki tol tik svajoję apie patirtį projekte.

„Naujienos visada smagu, o šis pogrupis mane labai pradžiugino. Pamatėme, kiek daug jaunų, perspektyvių žmonių, kurie turi potencialo tapti muzikos žvaigždėmis. Labai džiaugiuosi, kad galėsiu prisidėti juos ruošiant didžiausiai Lietuvos scenai. Tik pirmasis žingsnis karjeros link, o jau toks galingas“, – sako teisėja.

„X Faktoriaus“ atrankų teisėjai / Organizatorių nuotr.
„X Faktoriaus“ atrankų teisėjai / Organizatorių nuotr.

J. Arlauskaitė-Jazzu negailėjo komplimentų ir savo kolegoms. Dainininkė tikino, kad teisėjų per kelis nesimatymo mėnesius labai pasiilgo, o susitikti su kolegomis visada labai smagu. „Televizijos užkulisiuose sklando kalbos, kad „X Faktorius“ yra viena didelė šeima. Ir iš tiesų, mes visi jaučiamės kaip šeima, vienas kitą palaikome, susitikę daug juokiamės. Projekte yra labai gera atmosfera, su teisėjais ir gyvenime mes esame draugai. Žinoma, prasidėjus tiesioginėms kovoms, neišvengiama konkurencijos. Tačiau ji yra sveiko proto. Kiek galime, tiek padedame vienas kitam“, – pasakoja populiariausia Lietuvos atlikėja.

Galingiausio šou Lietuvoje teisėja teigia, kad būti „X Faktoriaus“ dalimi jai didelis džiaugsmas, garbė ir atsakomybė. J. Arlauskaitė-Jazzu nuolat sulaukia laiškų, kuriuose svarstantys apie dalyvavimą siunčia įrašus, klausia, ar verta eiti į projektą, prašo padrąsinimo. Atlikėja tikina, kad dalyvavimas „X Faktoriuje“ atneša naudingos patirties. Taip pat tai puikus būdas pasitikrinti save kaip atlikėją.

Pasibaigus „X Faktoriaus“ atrankų filmavimams, J. Arlauskaitė-Jazzu teigė, kad įspūdį jai paliko labai daug dalyvių. Ypač pradžiugino tie, kurie grįžo po metų ar kelių pertraukos itin patobulėję. „Į sceną įžengė mergina, kuri per dvejus metus labai patobulėjo. Visada labai smagu matyti žmonių pastangas. Supranti, kad ne veltui pasakai „ne“. Žmogui tai būna spyris ir jis pradeda stengtis. Taip pat labai patiko džiazą dainavęs menininkas. Matėsi, kad jis mokosi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, kilęs iš menininkų šeimos. Meniškos sielos žmonės man labai patinka“, – šypsojosi teisėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai